Ana SayfaMicrosoftWindows 11 AMD güncellemesi "oh be" dedirtti

Windows 11 AMD güncellemesi “oh be” dedirtti

Windows 11 AMD güncellemesi sonunda geldi. Microsoft bu yeni işletim sistemi ile ilgili sorunlarla uğraşmaya devam ederken düzenli olarak güncelleme yayınlıyor. İşte yeni Microsoft güncellemesi ile ilgili merak edilen detaylar.

Birçok kullanıcı tarafından beklenen Windows 11 AMD güncellemesi sonunda problemleri gidermek için yüklendi. Microsoft genellikle işletim sistemleri konusunda pek şanslı değil. Yeni bir işletim sistemi yayınladığında sürekli olarak hatalar alıyor. Bu durum kullanıcılar için bazen bıkkınlık yaratabiliyor.

Windows 11 özellikle AMD işlemcilerde birçok sorun ile karşılaştı. Tam performansta çalışmama gibi problemler nedeniyle kullanıcılar zor zamanlar yaşadı. Yeni güncelleme ile birlikte Microsoft bu problemleri gidermeyi hedefliyor. AMD işlemcilerde mevcut olan bir L3 Cache belleği hatası düzeltildi.

Windows 11 AMD güncellemesi yüksek performans sağlayabilir

Yeni güncelleme KB5007215 kod ismi ile kullanıcılara sunuldu. Güncellemenin tam performans sağladığını söyleyebiliriz. İlk önizleme sürümlerinden beri sürekli olarak karşımıza çıkan başlat menüsü ve görev çubuğu problemi sonunda giderildi. Elbette yeni güncelleme ile bu sağlandı.

Windows 11 AMD güncellemesi

Windows 11 menüleri bazen tepki vermiyordu. Gelen güncelleme ile birlikte buna benzer performans sorunlarının giderildiği görülüyor. Her ne kadar bu bir güncelleme olsa bile yine de şirketin ilk güncellemesi değil. 2022 yılının başlarında devasa bir güncelleme gelmesi bekleniyor. Windows 11 AMD yenilemesi çerez olacak diyebiliriz.

Microsoft Teams toplantıları Meta Workplace’e geliyor

Birçok kişi Windows ve Android platformları arasında entegrasyon sağlanmasını bekliyor. 2022 yılında muhtemelen bu gerçekleşecek. Peki siz bu yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting