Windows 10 Etkinliğine Satya Nadella da Katılacak

Satya Nadella Microsoftu Değiştirmeye Devam Ediyor

Bugün düzenlenecek olan Windows 10 etkinliğinde Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın da sahne alacağı ve firmanın geleceği hakkında konuşacağı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıttığı ve deneme sürümünü kullanıcıların beğenisine sunduğu yeni işletim sistemi Windows 10 için bugün yeni bir basın toplantısı düzenleyecek oaln Amerikalı teknoloji devi Microsoft, merakla beklenen birçok yeni ürününü bu etkinlik kapsamında görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl boyunca oldukça önemli değişimler yaşayan Microsoft’un geleceğinde önemli roller oynayacak ürünlerin kullanıcılarla buluşacağı bu etkinlik firma yöneticileri için oldukça önemli bir test olacak gibi görünüyor.

Satya_Nadella

Microsoft‘un geleceği için oldukça önemli olan bu etkinlikte firma CEO’su Satya Nadella‘nın da bulunacağı ve Nadella’nın etkinlik kapsamında firmanın kullanıcı odaklı yeni stratejisi hakkında konuşacağı ortaya çıktı. Windows 10’un geliştirilmesinde de kilit rol onyayan bu yeni strateji firmanın bundan sonraki ürünlerinde de oldukça etkili olacak gibi görünüyor.

Windows 10‘un deneme aşamasına katılan kullanıcılardan gelen geri dönüler dikkate alınarak eklenen yeni özelliklerin tanıtılacağı etkinlikte merakla beklenen Windows Phone 10’da gün yüzüne çıkacak.

Internet Explorer Kan Kaybetmeye Devam Ediyor