WhatsApp yeni özelliği duyurdu! Ne gerek vardı?

WhatsApp yeni özelliği, kendinize mesaj göndermeyi kolaylaştıracak

WhatsApp, kullanıcıların “Buna şimdi ne gerek vardı? diyeceği özelliği duyurdu. Detaylar haberimizde!

WhatsApp yeni özelliği duyurdu! Ne gerek vardı? Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanım deneyimini bir üst noktaya taşımak için zaman zaman çeşitli güncellemeler yayınlıyor. Kabul etmek gerekirse bu güncellemeler, çoğu zaman kullanıcıların hoşuna giden önemli detaylar içeriyor. Ancak Meta’nın yayınlamayı düşündüğü son güncelleme, kullanıcıların “Buna şimdi ne gerek vardı?” diyebileceği bir özellik içeriyor. İşte detaylar!

WhatsApp, Snapchat ve Instagram Stories'e yanıt olarak 2017'de kullanıma sunulan Durum özelliği için bazı yeni güncellemeler getirdi. İşte detaylar.

WhatsApp yeni özelliği duyurdu! Ne gerek vardı?

Ortaya çıkan bilgiler, gelmesi muhtemel son güncellemenin kaybolan mesajlar özelliğiyle alakalı olduğunu bizlere söylüyor. Bahsi geçen güncelleme sayesinde artık kaybolan mesajlar, eğer istenirse saklanabilecek.

WhatsApp, yeni proxy desteğini duyurdu

Bazı forumlarda ortaya konan yorumlar ise kullanıcıların zaten bir mesajı saklamak istediği zaman normal mesaj attıkları şeklinde. Ancak tüm bu yorumlara rağmen Meta, güncellemeyi yayınlamakta kararlı gibi görünüyor. Peki ama WhatsApp’a gelecek olan yeni özellik nasıl çalışacak? Hemen açıklayalım.

WhatsApp mesajlarda takvim

Yeni özellikle beraber sohbet esnasında kaybolan bir mesaj gönderdiğinizde karşı taraf mesajın saklanması için size bir bildirim gönderebilecek. Eğer bu bildirimi onaylarsanız, kaybolan mesaj sonsuza kadar saklanabilecek. Bu detayı okuyan bazı kullanıcılar, kaybolan mesajlar özelliğinin anlamını yitireceği eleştirisinde bulunurken kimileri özelliği olumlu karşılamış durumda. Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nasıl? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. WhatsApp yeni özelliği duyurdu! Ne gerek vardı?

Acer yeni bilgisayar modeli ile dikkatleri üzerine çekti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir