GTA 6 çıkış tarihi netleşiyor!

gta 6

Rockstar Games’in en popüler oyun serisi GTA, 6. oyunu ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

GTA 6 çıkış tarihi netleşiyor! Oyun endüstrisi kaynaklarına göre, Grand Theft Auto serisi yakın bir zamanda yeni bir oyunla karşımıza çıkabilir. GTA 6 geliştirme aşamasında ve raporlara göre Rockstar Games’in ana şirketi Take Two, Mayıs ayında yapacağı yatırımcı toplantısında yeni oyunu resmi olarak duyuracak.

GTA VI oyununu hacklediği için tutuklandı

Rockstar Games hakkında sızıntılarıyla bilinen önemli bir kaynak olan Tez2, GTA Online için hazırlanan yıllık Yaz Güncellemesi’nin, eventual GTA 6 ile ilgili ipuçları içerebileceğini açıkladı. Bilindiği üzere oyun severler, GTA 5’in yaratıcı atmosferi ve Los Santos’un görkemli gün batımlarının ardından, yeni bir oyun için on yıldır bekliyor.

gta 6

GTA 6 geliyor! İşte tarihi!

Grand Theft Auto serisi, 1997 yılından beri oyuncular tarafından severek oynanıyor. Seri boyunca birçok oyun piyasaya sürüldü ve tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi kazandı. GTA 5, piyasaya sürüldüğü 2013 yılından beri birçok kez yeniden yayınlandı ve hala büyük bir popülariteye sahip. Ancak, oyuncular artık yeni bir GTA oyununa ihtiyaç duyuyorlar ve bu nedenle GTA 6’nın heyecanı her geçen gün artıyor.

gta 6

GTA 6 ile ilgili resmi bir duyuru henüz yapılmamış olsa da, oyun endüstrisi içerisindeki kaynaklar, oyuncuların yakında büyük bir sürprizle karşılaşabileceklerini söylüyorlar. GTA hayranları, 17 Mayıs tarihindeki yatırımcı toplantısını heyecanla bekliyor ve umarız ki yeni oyunla ilgili heyecan verici haberler alırız. Bu toplantıda yeni oyunun tanıtımının yapılacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. GTA 6 çıkış tarihi netleşiyor!

Xiaomi yeni telefonu ile kafaları karıştırdı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir