Wednesday hayranlarının beklediği haber geldi

Wednesday

Kasım ayında yayınlanan ilk sezonuyla büyük ses getiren Wednesday dizisi için Netflix’ten beklenen haber geldi.

Son dönemde üst üste çok konuşulan işlere imza atan Netflix, özellikle The Addams Family serisinden uyarladığı gençlik dizisi Wednesday ile büyük başarı yakaladı. The Addams Family dizisinden ve filmlerinden tanıdığımız Wednesday Addams karakterinin ergenlik yıllarına odaklanan dizi, izleyicilerden büyük ilgi gördü. İlk yayınlandığı hafta 341.23 milyon saat izlenmeye ulaşarak ilk haftasında en çok izlenen Netflix yapımı olan dizi, sonraki haftalarda da bu başarısını sürdürdü.

Netflix’in bugüne kadar en çok izlenen dizilerinden biri haline gelen Wednesday, yayınlanmasının üzerinden bir aydan fazla geçmiş olmasına rağmen pek çok ülkede hala zirvede yer alıyor.

wednesday 2

Dizinin yakaladığı bu başarı sonrası Netflix’in diziye 2. sezon onayı vermesinin artık bir formaliteden ibaret olduğu düşünülüyordu. Ancak dizinin arkasındaki stüdyo olan MGM’i Amazon’un satın alması işleri karıştırdı. Amazon’un diziyi Netflix’in elinden alıp kendi dijital platformuna transfer edeceği iddiası geçtiğimiz hafta eğlence dünyasının gündemini meşgul etti. Ancak daha sonra ortaya çıkan bilgiler, MGM’in Amazon’a satılmadan önce Netflix ile yaptığı anlaşmanın Wednesday’in Amazon’a geçişini imkansız hale getirdiği ortaya çıktı.

Bu iddialar yüzünden dizinin hayranlarının yaşadığı kısa süreli belirsizlik, bugün nihayete erdi. Çünkü Netflix, bugün yayınladığı duyuru videosuyla sevilen diziye 2. sezon onayı verdiğini duyurdu.

Oyun severler Windows 11’e geçmek istemiyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir