Ünlü CEO Bitcoin hakkında konuştu: “Bitcoin tehdit altında”

Bitcoin yatırımcıları bu detaya

Ünlü CEO Bitcoin hakkında son derece önemli açıklamalara yer verdi. Onun özellikle son dönemlerde en önemli kripto para yatırımcıları içerisinde yer aldığı biliniyor. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Dünyanın en büyük kripto para yatırımcıları içerisinde yer alan ünlü CEO Bitcoin hakkında bazı değerlendirmeler yaptı. Kongre önünde dijital varlıklar için bazı açıklamalara yer verdi. Özellikle Bitcoin için farklı bir sayfa açtı.

MicroStrategy başkanı Michael Saylor kripto para birimlerinin geleceği hakkında konuştu. Bitcoin için bir güvenlik kanıtı gerekmediğini söyledi. Ona göre yaşanan tüm gelişmeler kripto para devinin güvenli olduğunu zaten gösteriyor. Diğer altcoinler ise güvenli olduklarını kanıtlamak zorunda

Ünlü CEO Bitcoin hakkında uyardı

Michael Saylor dünyanın en büyük Bitcoin balinaları içerisinde yer alıyor. Bu nedenle yaptığı açıklamalar son derece önemli. Ona göre Bitcoin bir para birimi değildir. Bundan ziyade Bitcoin bir kripto varlık olarak değerlendirilebilir. Birçok kişi bu dijital varlığı bir para birimi olarak görüyor.

Ünlü CEO Bitcoin

Yaptığı açıklamalarının devamında ABD’nin dijital dolara ihtiyacı olduğunu vurguladı. Uzun bir süredir ABD’de tether davası devam ediyor. Bu kripto para biriminin karşılıksız basıldığı iddia ediliyor. En azından mahkeme böyle düşünüyordu. Michael Saylor ise böyle davaların açılması yerine ABD’nin kripto varlıklara yatırım yapması gerektiğini düşünüyor.

Bitcoin ve metaverse projeler yeniden yükselebilecek mi? Ünlü analist açıkladı

Ünlü CEO Bitcoin ile ilgili bir uyarıda bulundu. Altın karşısında Bitcoin tehdit altında diyerek sözlerini bitirdi. Ona göre insanlar altın gibi zayıf para birimlerine yönelirse bu kripto para devi için olumsuz senaryolar ortaya çıkaracaktır. Peki siz onun açıklamalarına katılıyor musunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir