Kripto paralarda boğa sezonu ne zaman başlayacak? Tarih verildi

Bu kripto para birimi

Kripto paralarda boğa sezonu büyük bir beklenti yarattı. Özellikle son dönemlerde herkes hızlı bir yükselişin ne zaman geleceğini merak ediyor.

Birçok yatırımcı kripto paralarda boğa sezonu araştırması yapıyor. Bazıları bunun nasıl bir şekilde gerçekleşeceğini söylerken kimleri ise zaman alacağını belirtiyor. Özellikle Ukrayna’da yaşanan gelişmeler ekonomik kriz etkisi yarattı. Hem petrol hem de diğer yatırım araçlarında sert değişimler görünüyor.

Tüm bunlar Bitcoin gibi kripto para birimlerinin karışık sinyaller vermesine neden oluyor. Bitbull Capital CEO’su Joe DiPasquale bu karışıklığı biraz daha ortadan kaldırmak için önemli bir açıklama yaptı. Açıklamaya baktığımızda son derece iyimser olduğunu görüyoruz. Hatta kendisi Bitcoin ile ilgili hem hedef hem de tarih verdi.

Kripto paralarda boğa sezonu sinyalleri

Ünlü girişimci tarafından yapılan açıklamalarda Bitcoin için 24 ay içerisinde 100 bin dolar tahmini yapıldı. 2023 yılının biraz daha iyi olacağı söylendi. Aslına bakacak olursak kendisi 2022 yılında nefes almanın şart olduğunu söyledi. Bu yıl çok fazla karışık sinyal var ve Bitcoin hızlı bir şekilde yükseliş kazanamayabilir.

Kripto paralarda boğa sezonu

Konuyla ilgili yaptığı açıklamalara baktığımızda Bitcoin ile ilgili karışık sinyallerin 2023 yılında ortadan kalkacağını belirtti. Ünlü girişimci ayrıca Bitcoin ile ilgili dijital altın ifadesini kullandı. Kendisi kripto para devinin teknoloji hisseleri ile uyumlu bir şekilde hareket ettiğini söyledi.

Balina yatırımcılar kripto para tercihini yaptı: Bakın hangilerini aldılar

Kripto paralarda boğa sezonu 2023 yılı içerisinde gelebilir. Böyle bir durumda 100 bin dolar seviyesi ortaya çıkacaktır. Ancak teknoloji hisselerinin ne yöne gideceği burada büyük bir öneme sahip. Eğer teknoloji hisselerinde düşüş yaşanırsa Bitcoin için daha büyük zorluklar ortaya çıkacaktır. Gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir