Kripto para yatırımcıları bunlara yöneldi: Bazı altcoinler ön planda

Ukrayna, 13 milyon doların üzerinde kripto para topladı

Kripto para yatırımcıları sürekli olarak yeni altcoin projelerine yatırım yapıyor. Özellikle bazı dijital varlıklar tahmin edilenden çok daha yüksek miktarda kazanç sağlıyor.

Kripto para yatırımcıları şu sıralar fazlasıyla tedirgin. 2021 yılının Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşüş yaşayan Bitcoin bir türlü kendisini toparlayamadı. Gelirleri arttırmaya devam etmek isteyen yatırımcılar yeni projelere yöneliyor. Özellikle kurumsal yatırımcılar bazı dijital varlıklara daha fazla değer veriyor.

Yatırım yapılan ilk önemli dijital para projelerinden LEO şu sıralar ön plana çıkıyor. 0,6 dolar seviyesinde rekor bir fiyatı bulunan bu kripto para birimi özellikle savunma alanında tercih edilebiliyor. Borsa tokenleri içerisinde yer alan bu kripto para birimi sert düşüşlere karşı kendisini koruma yeteneğine sahip.

Kripto para yatırımcıları borsa tokenlerini seçiyor

Bugüne kadar Bitcoin en önemli dijital yatırım aracı olarak ön plana çıktı. Hem kurumsal yatırımcılar hem de diğer birçok kişi onun üzerinden önemli ölçüde kazanç sağladı. 100 dolar seviyelerinden 69 bin dolara kadar ilerlemeyi başaran Bitcoin çok ciddi bir servet kazandırdı.

Kripto para yatırımcıları

Ethereum da en fazla ön plana çıkan kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Fakat ne Bitcoin ne de Ethereum bazı altcoin yatırımları kadar ön plana çıkmıyor. Elbette piyasa değeri bakımından bu ikili dünyanın göz bebeği. Fakat akıllı yatırımcılar borsa tokenlerine yönelmeye devam ediyor. Mesela FTT bunlar arasında son derece önemli bir yere sahip.

Ukrayna, 13 milyon doların üzerinde kripto para topladı

Kripto para yatırımcıları sürekli olarak kazanç elde etmeye devam ediyor. Bu onları normalden çok daha güçlü bir konuma getiriyor. Şimdi ise eskisinden çok daha fazla avantajları var. Bakalım önümüzdeki haftalarda hangi borsa tokenleri daha fazla ön plana çıkacak.