Ana SayfaGenelUcuz Netflix için tarih belli oldu

Ucuz Netflix için tarih belli oldu

Netflix’in reklam destekli katmanının nihayet bir çıkış tarihi var ve daha düşük bir fiyat elde etmek için ne gibi fedakarlıklar yapmanız gerektiği belli oldu.

Ucuz Netflix için tarih belli oldu. Yeni “Basic with Ads” planı, 3 Kasım’da ayda 7 ABD Doları karşılığında satışa sunulacak. Başlangıçta ABD, İngiltere, Avustralya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, Meksika, Güney Kore ve İspanya dahil olmak üzere 12 ülkede izleyicilere sunulacak.

Netflix heyecan verici yeni yapımını duyurdu

Saatte ortalama dört ila beş dakika sürecek olan reklamların ötesinde başka tavizler de var. “720p/HD” çözünürlükle sınırlandırılacaksınız ve belirli filmleri ve TV şovlarını izlemeniz engellenecek. Netflix, bu içerik kısıtlamasını kaldırmak için “çalıştığını” söylüyor. Ayrıca çevrimdışı izlemek için içerik indiremeyeceksiniz, bu nedenle bir sonraki yolculuğunuz için izleyecek bir şeylere ihtiyacınız varsa Standart veya Premium plan için ödeme yapmanız gerekecek.

Netflix artık kendi oyuncu etiketinizi oluşturmanıza izin veriyor

Ucuz Netflix için tarih belli oldu

Reklamlar başlangıçta 15 ila 30 saniyelik spotlar olacak ve hem gösterilerden önce hem de gösteriler sırasında oynatılacak. Bu reklamlar için ülkeniz ve izlediğiniz içerik türleri gibi kriterlere göre “geniş” hedefleme olacak. Nielsen, dijital derecelendirme sistemi aracılığıyla bu reklamların ABD’deki performansını da takip ediyor.

Netflix ek ücret almaya başlayacak!

Buna göre, daha pahalı bir plan kullanmak için hala birçok olumlu taraf var. Ancak Netflix, bunun hizmetini eskisinden daha geniş bir kitleye erişilebilir kılacağını umuyor. Bir dereceye kadar bu gerekli. Netflix, son çeyreklerde abonelerini kaybediyor ve Basic with Ads, yeni gelenleri cezbetmeye veya mevcut kullanıcıları aboneliklerini gözden geçirmesine yardımcı olabilir.

Huawei P60 özellikleri, tasarımı ve lansman tarihi sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting