Ana SayfaHaberThe Matrix Resurrections hakkında ilginç açıklama

The Matrix Resurrections hakkında ilginç açıklama

Görünüşe göre Trinity yakında çıkacak olan bilimkurgu destanının son yapımı olan The Matrix Resurrections filminde farklı bir rol üstlenecek. Filmde Bugs adlı yeni bir karakteri oynayan başrol oyuncusu Jessica Henwick konuyla ilgili bazı açıklamalar yaptı. İşte detaylar.

2003’te yayınlanan The Matrix Revolutions olaylarından birkaç on yıl sonra, tanıdık kahramanlar Neo, Trinity ve Morpheus, bir kez daha Matrix dünyasına geri dönüyor. Filmin yaklaşmakta olan dördüncü bölümü, içinde yaşadığı dünyanın bir simülasyon olduğu gerçeğini unutan Keanu Reeve’in Thomas Anderson’ının dönüşüne odaklanacak. The Matrix Resurrections hakkında bir açıklama, yaklaşmakta olan filmin yapay zekanın daha da güçlendiği bir evrende geçtiğini duyurdu.

The Matrix Resurrections hakkında ilginç açıklama

Film hakkında farklı teoriler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bir yoruma göre bu yeni filmde Trinity bu sefer Neo’yu bilgisayar simülasyonunun derinliklerine çekmeye çalışan bir program olarak karşımıza çıkabilir. Ya da belki bu sefer Neo bir programdır ve Trinity seçilmiş kişi olabilir. Bugs karakterini canlandıran Jessica Henwick: Hayranların Keanu’yu göreceği için heyecanlıyım. Onu seviyoruz. Onu Neo olarak seviyoruz. O muhteşem. O, filmin atan kalbi ve yanlış yapamaz. Yani, hayranların bundan gerçekten zevk alacağını düşünüyorum. Carrie-Anne’nin bu filmde gerçekten ilginç bir rolü var ve bence birçok insan onun çalışmasından memnun olacak. Henwick, Collider ile yaptığı röportajda, “Beklemek beni gerçekten heyecanlandırıyor” dedi.

Yeni koronavirüs varyantı aşı tartışmalarını alevlendirdi: Sürekli aşı gerekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting