Ana sayfa Genel The Elder Scrolls Online ücretsiz oldu!

The Elder Scrolls Online ücretsiz oldu!

Zenimax Studios ve Bethesda işbirliğiyle geliştirilen The Elder Scrolls Online bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. İşte konu hakkındaki detaylar.

Zenimax Studios tarafından geliştirilen The Elder Scrolls Online 2014 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Yayıncılığını Bethesda’nın yaptığı oyun kısa süre içerisinde geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmeyi başardı.

Görünen o ki aradan geçen 5 yılın ardından oyundaki online oyuncu sayısında önemli bir azalma mevcut. Keza eğer böyle bir durum olmasaydı, yapımcılar oyunu 1 hafta boyunca ücretsiz hale getirmezlerdi.

Genelde bu tarz online yapımlarda, oyuncu sayısında azalma olduğunda talep ortamı oluşturabilmek adına, ücretsiz etkinlikler düzenlenir.

Bethesda da The Elder ScrollsOnline için bu tarz bir etkinlik düzenliyor. Etkinlik an itibariyle başlamış durumda. Dileyen oyuncular 13 Kasım saat 18:00’a kadar oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler. Üstelik deneme sürecinde hiçbir sınırlama da olmayacak.

4 farklı sınıfın oynanabilir olacağı ücretsiz etkinlikte (Nightblade, Templar, Dragonknight ve Sorcerer) Mages Guild ve Fighters Guild görevleri de keşfedilebilir olacak.

Halo Reach PC sistem gereksinimleri belli oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler