Ana sayfa Genel The Elder Scrolls: Blades için yeni güncelleme!

The Elder Scrolls: Blades için yeni güncelleme!

Mobil platformlar için geliştirilen The Elder Scrolls: Blades, 1.6 güncellemesi yepyeni özellikler ile oyuncuların karşısına çıktı.

The Elder Scrolls: Blades için 1.6 güncellemesi birçok ince ayarla ve geliştirmelerle oyunda. Oyuncuların keyif alacağını düşündüğümüz çok talep edilen bazı özellikler (ve birkaç Heart’s Day hediyesi) ekledik.

Mühimmatlar

Oyuncular artık görevlerde ya da Arena’da kendilerini bekleyen zorluklara karşı mücadele etmek için kişiselleştirilmiş 5 yetenek, büyü ve ekipman seti biriktirebilirler.

PlayStation Remastered ve Retro indirimi başladı!

O anki donanımınızı daha güçlü bir zırh takımı ya da ateşe dayanıklı miğfer için değiştirmeniz mi gerek? Oyuncular artık mühimmatlarını PvE görevleri ve PvP rauntları arasında değiştirebilirler. Mühimmatlar kasaba 4. Seviyeye çıkınca otomatik olarak açılır.

Heart’s Day

 Her Sun’s Dawn ayının 16’sında Tamriel halkı, sevgi ve birliktelik zamanı olan Heart’s Day için iyi yanlarını gösteriyor. Oyunculara sevgimizi mağazalardaki özel, sınırlı süreli Heart’s Day kozmetiklerini – ve birkaç ücretsiz hediyeler sunarken bize katılın. Oyuncular koleksiyonları için “Amulet of Mara” kolyesini ücretsiz almak için 14- 16 Şubat arası ve mağazadan ücretsiz “Heart” emote almak için 12 – 17 Şubat arası giriş yapabilirler.

The Elder Scrolls: Blades

Görev Geliştirmeleri ve daha fazlası

Güncelleme 1.6 geliştirmeleri, iyileştirmeleri, ince ayarları ve daha fazlasını içeriyor. Bu geliştirmelerin bazıları Görevlerdeki yenilenmiş Skull derecelerini, boss ara sahnelerini geçme seçeneğini, enderlik seviyesine göre renklerle kodlanmış eşya bildirimlerini, zindan sandıklarını daha sonra açmak üzere saklama özelliğini ve daha fazlasını içeriyor.

Güncelleme ile gelen yenilikleri kullanabilmek için App Store veya Play Store’dan oyunu güncellemeniz yeterli olacaktır. Güncelleme ile gelen diğer yeniliklere buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler