The Boys’un yeni sezonu için hazırlıklar tamam

the boys

Amazon’un açık ara en popüler dizisi olan The Boys, 4. sezonuyla geri dönecek. Ekip şimdiden 4. sezonun hazırlıklarına başlamış durumda. The Boys’un 4. sezonunun önümüzdeki yılın ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

The Boys’un yeni sezonu için hazırlıklar tamam. Amazon’un en popüler dizilerinden biri olan The Boys’un yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor. Garth Ennis’in aynı isimli eserinden uyarlanan Süper kahraman dizisi, Darick Robertson tarafından tasarlandı.

the boys

Hatırlanacağı üzere üçüncü sezonun finali geçtiğimiz 2022’nin Mart ayında yayınlanmıştı. Bu final bölümünden sonra herkes 4. Sezonu beklemeye başladı. Peki 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? İşte asıl merak edilen soru bu.

the boys 1

The Boys’un yeni sezonu için hazırlıklar tamam

Öncelikle şunu belirtelim. Dizi hayli popüler olduğu için Amazon daha 3. Sezon yayınlanmadan 4. Sezon onayını zaten vermişti. Yani dizinin devamının gelip gelmeyeceği ile ilgili bir sorun söz konusu değil. Fakat genele baktığımızda yaşanan malum süreçlerden ötürü belli bir gecikmenin olacağını söyleyebiliriz.

the boys

Normal şartlarda dizinin 4. Sezon bölümlerinin 2023’in Mart ayı gibi yayınlanması bekleniyordu. Fakat malum şartlarından ötürü bu tarihin bir sene sarkabileceği düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bir raporda da The Boys’un yeni sezonu için 2023’ün Mart ayı işaret edilmişti. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

400 milyon Twitter kullanıcısının bilgileri satışa sunuldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir