Tesla aracı suyun içinde bakın nasıl şov yaptı (Video)

Tesla bir dava için 137 milyon dolar ödeyecek

Tesla aracı suyun içinde adeta şov yaptı. Ortaya çıkan bir video herkesi şaşkınlığa uğrattı. Hadi gelin merak edilen bütün ayrıntılara birlikte göz atalım.

Dünyanın en beğenilen elektrikli otomotiv modelleri içerisinde yer alan Tesla aracı suyun içinde ilginç bir gösteri düzenledi. Bir Tesla kullanıcısı kırmızı renkli Model 3 aracı ile sürüşe başladı. Kimse onun okyanusun içine dalacağını tahmin etmedi. Wu Wa isimli bir YouTube kanalında paylaşılan görüntüler herkesi şok etti.

Bir Tesla sürücüsünün aracını suyun derinliklerine doğru sürmesi ile birlikte herkes ilk başta ne olduğunu anlayamadı. Ancak beklenmeyen bir şekilde suyun içerisinde hızlıca dönüş hareketleri yaptı. İşi şova döken bu Tesla sürücüsü hakkında çok fazla iddia ortaya atıldı.

Tesla aracı suyun içinde ani manevralar yaptı

Büyük bir dikkat çekmeyi başaran Tesla Model 3 aracı suda son derece rahat hareketler yaptı. Ayrıca araç neredeyse tamamen suyun içerisinde kaldı. Hatta bir ara bu otomobilin kendisi bile su nedeniyle görülemedi.

Bu araç ile ilgili videoya baktığımızda okyanus macerasının son derece keyifli ve hoş göründüğünü söyleyebiliriz. Paylaşım yapan kişinin bir Tesla çalışanı mı yoksa Tesla araçlarına hayranlık duyan birisi mi olduğu da henüz netleşmedi. Bazıları onun bir Tesla çalışanı olduğunu ve böyle bir şey yapması için şirketin kendisinden ricada bulunduğunu söyledi.

Tesla’nın çocuklar için geliştirdiği ATV yok satıyor

Tesla aracı suyun içinde şov yaparken etraftakiler durumdan bir hayli memnundu. Tesla araçları dünya çapında en çok beğenilen otomobiller arasında yer alıyor. Ayrıca güvenlik bakımından da son derece üst düzey bir itibara sahipler. Hemen yukarıya bıraktığımız videoya baktıktan sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir