Suicide Squad 2 kadrosuna önemli transfer

Suicide Squad 2

Önümüzdeki günlerde çekimleri başlayacak olan Suicide Squad 2 kadrosuna önemli bir isim daha dahil edildi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

2016 yılında vizyona giren Suicide Squad beklenmedik bir başarı yakalamıştı. Genel anlamda süper kahraman filmlerinde gişede istediği başarıyı elde edemeyen DC, Suicide Squad ile beklentilerin ötesinde bir hasılata ulaşmıştı.

Son dönemde kötü karakterleri, iyilik için mücadele ederken görmeye alıştık. Nitekim Suicide Squad ve Venom bu yolun en önemli öncüleri. Muhtemelen önümüzdeki günlerde daha fazla kötü karakteri iyilik için savaşırken göreceğiz.

Suicide Squad 2 kadrosun Idris Elba dopingi

Nedense kötü karakterlerin iyilik için savaşması sinema salonlarını daha fazla dolduruyor. Yoksa Venom’un pek çok Spider-Man filminden daha fazla izlenmesi başka şekilde açıklanamaz.

Bu durumu az çok fark eden DC yetkilileri de şu aralar kötü karakterlere odaklanmış duruma. Önümüzdeki günlerde solo bir Joker filmi, DC evrenindeki kötü kadın karakterleri odağına alan Birds of Prey ve tabi ki Suicide Squad 2 beyaz perdede boy gösterecek.

Suicide Squad 2’nin çekimlerinin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Hatırlanacağı üzere son olarak Will Smith’in takvim uyuşmazlığından ötürü Deadshot’a hayat veremeyeceği açıklanmıştı. Nitekim son dedikodulara göre yeni filmde Deadshot karakterini Idris Elba canlandıracak.

2021 yılının Ağustos ayında gösterime girmesi planlanan Suicide Squad 2’nin kadrosunda hangi isimlerin yer alacağı ise tam anlamıyla henüz netleşmedi. Yani Jared Leto ve Margot Robbie gibi isimlerin de rollerine dönüp, dönmeyecekleri henüz belli değil.

Tim Cook ismini değiştirdi!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin