Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S10 için ilginç duvar kağıtları

Samsung Galaxy S10 için ilginç duvar kağıtları

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+’ın delik şeklinde görünen ön kamerasını gizlemek isteyenler için birbirinden ilginç duvar kağıtlarını bir araya getirdik. Bu duvar kağıtları ile kamera deliğini gizleyebilirsiniz.

Samsung, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde bildiğiniz gibi ön kamerayı çentik yerine delik şeklinde gizlemişti. Galaxy S10’da tek olan ön kamera Galaxy S10+’ta ise çift kurulumla geliyordu.

iPhone X gibi çentiği ortada olan modellerde çentik gizlemek için duvar kağıdı yapmak çok kolay ama Galaxy S10 ve S10+’ta bu o kadar da kolay değil. Ancak hayal gücü yüksek tasarımcılar, S10’un deliğini çok ilginç bir şekilde gizlemeyi başardı. Duvar kağıtları ile gizlenen bu delik, birbirinden güzel görüntülerin ortaya çıkmasını da sağlıyor.

Galaxy Note 10 nasıl görünecek?

Biz de sizler için S10 ve S10+ modellerinde kullanabileceğiniz kamera deliğini gizleyen duvar kağıtlarını bir araya getirdik.

Samsung Galaxy S10 için ilginç duvar kağıtları

Samsung Galaxy S10Diğer Galaxy S10 duvar kağıtları için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler