Star Trek filminin 2023 yılında gelmesi planlanıyor

Star Trek filminin 2023 yılında gelmesi planlanıyor

Son Star Trek filminden bu yana beş uzun yıl geçti. Bir sonraki film hala biraz uzakta olsa da, en azından tünelin sonunda Trekkers için biraz ışık göründü.

Variety’ye göre Paramount Pictures, adsız bir Star Trek filmi için 9 Haziran 2023 tarihini açıkladı. Geçen ay stüdyo, kendi orijinal fikrine dayanan bir filmin senaryosunu kaleme almak için StarTrek: Discovery yazarı Kalinda Vazquez’i tutmuştu. Ancak bunun aynı proje olup olmadığı belli değil. Paramount’un o tarihe sadık kalıp kalmayacağı görülecek. Star Trek: Beyond’u takip etmek için Quentin Tarantino’dan biri de dahil olmak üzere son birkaç yılda birkaç girişimde bulunuldu, ancak hiçbiri henüz sonuç alamadı. Ancak iyi haber hayranların artık belirli bir tarihe sahip olması.

Star Trek filminin 2023 yılında gelmesi planlanıyor

Şu andan itibaren çıkan bir sonraki film arasında, hayranlar Paramount + ‘a göz atmak için birkaç yeni Star Trek şovu sezonuna kavuşacak. Discovery ve Lower Decks bu yılın sonlarında geri dönerken, StarTrek: Picard’ın ikinci sezonu 2022’de gelecek. Bu arada Paramount, COVID-19 salgını sırasında sinemaların durumu belirsizken yeniden gelecekteki filmleri için programında değişiklik yaptı. Top Gun: Maverick 2 Temmuz’dan 19 Kasım’a taşındı. Mission: Impossible 7 ise sonraki tarihten 27 Mayıs’a ertelendi. Mission: Impossible saga filmi 4 Kasım 2022 yerine 7 Temmuz 2023’te gösterime girecek. Bu arada, önümüzdeki yıl 27 Mayıs’ta yapılması planlanan Dungeons & Dragons 3 Mart 2023’e ertelendi.

Beyaz Show hangi kanalda yayınlanacak?