Solana kötü senaryolara imza atabilir: Düşüş derinleşiyor

Solana coin yükseliş

Solana kötü senaryolara doğru evriliyor. Özellikle son haftalarda tüm kripto para birimlerinden ciddi bir düşüş olduğu görülüyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en değerli kripto para birimleri içerisinde yer alan Solana kötü senaryolara imza atmak üzere. Yaşanan düşüşler bu kripto para birimini aşağı yönlü çekmeye devam ediyor. Ancak sert bir düşüş yaşamaması onu ön plana çıkarmayı başarıyor.

Tüm kripto para piyasasında kırmızı mumlar görmek mümkün. Dev altcoin 111 dolar seviyesine gerileme ihtimaline sahip. 210 dolar düzeyine hızlı bir şekilde gerileyerek 183 dolara kadar düşen bu kripto para devi aşağıları test etmeye çalışabilir. Bu durumda düşüşün derinleşme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Solana kötü senaryolara doğru evriliyor

Ünlü analistler tarafından yapılan açıklamalara bakılırsa Bitcoin ve Ethereum ile birlikte bu kripto para birimi en güçlü tutunan devler içerisinde yer alıyor. Bu durum onun daha fazla yatırımcı çekmesini sağlıyor. Hatta birçok kişi onun Ethereum rakibi olduğunu düşünüyor.

Solana kötü senaryolara

Kripto para devi düşüşün ilk zamanlarında pozitif bölgede yer alıyordu. Ancak yaşanan düzeltmelere rağmen negatif bölgeye geçmekten kendisini kurtaramadı. SOL coin ekosisteminin son derece güçlü olmasına rağmen yine de mevcut düşüş eğiliminden kurtulmakta zorlanacak gibi görünüyor. Solana kötü senaryolara yönelirse düşüş daha fazla derinleşir.

Hediye kripto paralarla dolandırıcılık yok artık dedirtti

Kripto para dünyası Çin emlak piyasası ve FED nedeniyle zor zamanlar yaşıyor. Ayrıca yılbaşına yaklaşmamız nedeniyle kripto para devleri bile yükselmekte çok zorlanıyor. Kimileri 111 dolar seviyesine kadar düşebileceğini belirtiyor. Peki siz bu kripto para devi hakkında ne düşünüyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir