SHIB fiyatı istikrarsız durumunu sürdürüyor

Shiba Inu yükselişe geçti

Ülkemizde hayli popüler olan kripto paraların başında da SHIB geliyor. DOGE Killer olarak piyasaya giriş yapan SHIB şu aralar hayli istikrarsız bir duruş sergiliyor.

SHIB fiyatı istikrarsız durumunu sürdürüyor Özellikle son birkaç gündür kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken bir shit coin var. Shiba Inu. Piyasayı az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere bu coin Doge’a rakip olarak üretilmişti.

Shiba Inu yükselişe geçti

Bir ara değerini önemli oranda katlayan Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde
$0.00003198 dolar seviyesine kadar yükselmişti. Bu noktadan düşüşe geçen SHIB
$0.00001198 dolar seviyesine kadar geriledi.  Bu düşüş sonrasında genel kanı SHIB’anın daha büyük bir düşüş yaşayabileceği yönündeydi. Fakat bu gerçekleşmedi.

shiba inuu

SHIB fiyatı istikrarsız durumunu sürdürüyor

Bir şekilde toparlanmayı başaran SHIB tekrardan yükselişe geçti. Kısa sürede yüzde 25 oranında değer kazanan SHIB’a geçtiğimiz gün tekrardan $0.00001198 dolar seviyesine kadar yükseldi. Tabi ki bu yükselişin ya da düşüşün ne kadar devam edeceğini kestirmek kolay değil.

Shiba Inu değerini 3’e katladı

Sonuçta kripto para piyasasındaki dengeleri öncesinden kestirmek kolay olmuyor. Elbette bekleyip göreceğiz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri kripto para içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Sonuçta kripto para piyasası hayli riskli bir kategoride yer alıyor. Dolayısıyla yatırım yaparken de dikkatli olmakta fayda var.

Oppo yeni katlanabilir akıllı telefonları üzerinde çalışıyor