Ana SayfaGenelKripto para piyasası yine kırmızıya bulandı

Kripto para piyasası yine kırmızıya bulandı

Akşam saatlerinde kripto para piyasası bir kez daha kırmızıya bulandı. Bazı popüler kripto paralar yüzde 30’dan fazla değer kaybı yaşadı. İşte detaylar.

Gün geçmiyor ki kripto para piyasasında hareketli saatler yaşanmasın. Geçtiğimiz gece kripto paraların hepsinde toplu bir şekilde düşüşler meydana gelmişti. Pek çok kripto varlık yüzde 10’un üzerinde değer kaybetmişti.

Bu akşam saatlerinde de benzer bir tabloyla karşı karşıya kaldık. Pek çok kripto para büyük oranda değer kaybetti. Özellikle de son günlerin popüler kripto paralarından Shiba Inu yüzde 30’un üzerinde değer kaybına uğradı.

Kripto para piyasası yine kırmızıya bulandı

Gerçi artık kripto para piyasasındaki bu kırmızı çizgiye alıştık diyebiliriz. Nisan ayı pek çok kripto varlık açısından güzel geçmişti. Fakat Mayıs ayında daha çok kırmızı rengi görür olduk. Dolayısıyla Mayıs ayında ETH ve INU dışında öyle yıldızı parlayan bir kripto varlık olmadı.

BTC ise uzun bir süredir 55.000 ile 60.000 dolar bandında gidip geliyor. Dolayısıyla o tarafta da büyük bir hareketlilik söz konusu değil. Yükselen bazı altcoinler ise son günlerdeki düşüş sonrasında başladıkları yere döndüler.

Kripto paraları yakından takip edenlerin de bildiği üzere bu tarz ani düşüşler yatırımcılar için büyük sürpriz değil. Zira geçtiğimiz yıl sadece bir gecede BTC başta olmak üzere pek çok kripto para yüzde 50’ye yakın değer kaybına uğramıştı.

Ethereum madenciliği bitiyor! İşte tarih

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting