Netflix yeni yapımını duyurdu! Bu dizi çok konuşulur

Netflix yeni yapımını duyurdu! Bu dizi çok konuşulur

Netflix büyüyen video oyunu uyarlamaları artık Xbox’ın en iyi bilinen serilerinden birini daha içerecek. İşte tüm detaylar.

Yayın hizmeti, canlı aksiyon Gears of War filmi üretmek için dizi geliştiricisi The Coalition ile birlikte çalışıyor. Oyuncu kadrosu veya çıkış tarihi için ayrıntı yok, ancak Netflix yetişkinlere yönelik bir animasyon şovu ve “daha fazla hikaye” olasılığını duyurdu. Dizi, insan uygarlığını neredeyse yok eden saldırgan bir tür olan Locust’un etrafında dönüyor. Orijinal Gears of War üçlemesi kır saçlı gazi Marcus Fenix’e odaklanacak, ancak daha yeni oyunlar ve yan ürünler, oğlu JD, sık müttefiki Baird ve isyancı askere dönüşen Kait’e odaklanacak.

Netflix yeni yapımını duyurdu! Bu dizi çok konuşulur

Dizi için zamanlama oldukça uygun diyebiliriz. Netflix prodüksiyonları, Microsoft’un sahip olduğu stüdyoya Gears of War’ı ilgi odağında tutmanın bir yolunu sunacak. Bu yapım aynı zamanda Microsoft’un, artık planlanmış Horizon ve God of War şovlarının yanı sıra Uncharted gibi filmleri de içeren, Sony’nin büyüyen büyük ekran hedeflerine verdiği yanıtın bir parçası.

Soru, her zaman olduğu gibi, oyun koleksiyonunun doğrusal bir video formatına iyi bir şekilde çevrilip çevrilmediği olacak. Netflix’in League of Legends serisi gibi oyun tabanlı şovlarda bazı başarılar elde edilmiş olsa da, bu projeler hala gerçek bir itibara sahip değil. Halo uyarlaması bile karışık bir tepki almıştı. Gears of War’ın nasıl ilerleyeceğini belirlemek için henüz çok erken.

Netflix, bir Stranger Things VR oyununun geleceğini doğruladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir