Ana SayfaGenelShazam 2 hakkında yeni detaylar paylaşıldı

Shazam 2 hakkında yeni detaylar paylaşıldı

DC sinematik evreninin önemli karakterlerinden biri olan Shazam’ım devam filmi geliyor. İşte Shazam 2 ile ilgili yeni detaylar.

Bilindiği üzere DC bir süredir sinematik evreninin yenilemek için çalışıyor. Muhtemelen önümüzdeki dönemde vizyona girecek olan The Flash filmi ile evrende pek çok denge değişebilir. Fakat Shazam, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi karakterlerin yeni sinematik evrende de bulunmalarına kesin gözüyle bakılıyor. Superman ve Batman konusunda ise pek çok soru işareti bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Shazam, gişe performansıyla yapımcılarını memnun etmeyi başarmıştı. Bu başarı devam filminin fitilini de ateşledi.

- Reklam -

DC, yeni Shazam filminin devamı için çalışmalara çok öncesinde başlamıştı. Fakat araya giren koronavirüs sürecinden ötürü işler planlandığı gibi ilerlemedi.

Shazam 2 aksiyon dolu bir film olacak

Warner Bros son olarak Shazam’ın devam filminin 2 Haziran 2023’te vizyona gireceğini açıklamıştı. Aslında film için açıklanan ilk vizyon tarihi 2022 yılıydı. Fakat mevcut pandamı sürecinden ötürü WB hemen hemen tüm filmlerinin vizyon tarihlerini 1’er yıl erteledi. Hatta dünya normale dönene kadar filmlerin ertelenmeye devam edeceği açıklandı.

Filmin başrol oyuncularından biri olan Adam Brody geçtiğimiz günlerde Shazam’ın devam filmi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Brody ikinci filmin ilk filme oranla çok daha fazla aksiyon yüklü olacağını belirtti.

Hatırlanacağı üzere ilk film Shazam’ın ortaya çıkışına odaklanıyordu. Yani ilk filmde aksiyon dozajının az olması beklendik bir unsurdu. İkinci filmde aksiyon öğelerinin daha fazla olması izleyiciler açısından da daha iyi olacaktır.

Natalie Portman Thor filmi için kas yapıyor

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting