Ana sayfa Genel Aquaman en çok izlenen DC filmi oldu

Aquaman en çok izlenen DC filmi oldu

DC’nin vizyona giren son süper kahraman uyarlaması Aquaman, en çok izlenen DC filmi olmayı başardı. İşte konu hakkındaki detaylar.

DC’nin sinema uyarlamaları konusunda Marvel kadar başarılı olmadığını kabul etmemiz gerekiyor. Marvel geçtiğimiz yıl sinematik evreninin 10. yılını kutlamıştı. Bu sinematik evren kapsamında 20’nin üzerinde filmi izleyiciyle buluşturan Marvel, hasılat konusunda da kasasını ağzına kadar doldurmuş durumda.

DC cephesine baktığımızda ise sinematik evren tarafında işlerin istenildiği gibi gitmediğini görüyoruz. Justice League ile büyük bir hüsran yaşayan DC sinematik evreninin geleceği şimdilik belirsiz durumda.

Önümüzdeki günlerde Shazam! ile seyirci karşısına çıkacak olan DC, Aquaman filmiyle moral depoladı.

Aquaman, Batman’i ezip geçti!

Geçtiğimiz gün yayınladığımız en çok izlenen DC filmleri listesinde Aquaman 3. sırada yer alıyordu. Fakat arada geçen zaman zarfında seyirci sayısını hatırı sayılır miktarda arttıran yapım, dolarlık hasılata ulaştı.

Böylece Atlantis’in kralı en çok izlenen DC filmi olmayı başardı. Önceki rekor Tha Dark Knight Rises’a aitti. Film dünya genelinde 1.084 milyar dolarlık hasılata imza atmıştı.

Aquaman ile gelen bu başarının devam edip etmeyeceği ise büyük merak konusu. Bu hasılatla devam filmi kesinlik kazanmış oldu. Fakat Justice League evreninin geleceği hala belirsiz durumda.

Şimdilik Wonder Woman, Shazam!, Joker ve Harley Quinn filmleri DC’den onay almış durumda. Diğer projelerin geleceği ise netlik kazanmış değil.

En çok izlenen DC filmleri için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler