Samsung Galaxy S23’ün basın görselleri sızdırıldı

Samsung ve Apple

1 Şubat’ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S23’ün tasarımını tüm hatlarıyla gözler önüne seren basın görselleri sızdırıldı.

Bildiğiniz gibi Samsung bu hafta Galaxy Unpacked etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı ve bu davetiyelerin basın mensuplarına ulaşmasıyla birlikte Samsung Galaxy S23’ün tanıtım tarihi de resmiyet kazandı. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu 1 Şubat’ta resmi olarak tanıtılacak.

Galaxy S23’ün tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte telefona dair sızıntılar da sıklaştı. Son günlerde üst üste gelen sızıntılara bugün bir yenisi daha eklendi. Telefonun tasarımını tüm detaylarıyla gözler önüne seren basın görselleri internete sızdırıldı. Üstelik bu kez görsellerde sadece telefonun standart versiyonu değil Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra da var.

samsung galaxy s23 ultra

Galaxy S23’ün tanıtımına iki haftadan biraz fazla bir süre olsa da daha önce gelen sızıntılar sayesinde telefonun teknik özellikleri hakkında bazı önemli detayları biliyoruz. Daha önce gelen açıklamalar sayesinde Galaxy S23’ün Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacağı kesinleşmiş durumda. Hatırlarsanız Qualcomm CFO’su da telefonun Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacağını doğrulamıştı. Ayrıca telefonun bu kez farklı yonga setlerine sahip olmayacağı, tüm dünyada aynı yonga setiyle satışa sunulacağı da açıklanmıştı.

Bunun ötesinde telefonun teknik özellikleri konusunda büyük değişiklikler beklenmiyor. Samsung Galaxy S23’ün pek çok özelliğinin Galaxy S22’ye oldukça yakın olması bekleniyor.

galaxy s23 ultra 4 galaxy s23 ultra 2 galaxy s23 ultra galaxy s23

2022’nin en çok satan oyunu belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir