Samsung Galaxy S22 Ultra modelinde beklenmeyen özellik

Galaxy S22 ve S22 Ultra hakkında yeni bilgiler sızdırıldı

Samsung Galaxy S22 Ultra modeli ile ilgili beklenmeyen bir özellik kullanıcılara sunulacak. Bu özelliğin kullanıcı memnuniyeti yaratması bekleniyor. Peki Samsung yeni modelinde ne tür bir özellik kullanacak?

En çok merak edilen akıllı telefon modellerinden Samsung Galaxy S22 Ultra kısa bir süre içerisinde tanıtılacak. 2022 yılının Şubat ayında tanıtımı yapılacak olan bu akıllı telefon modeli ilginç özellikler ile karşımıza çıkacak. Elbette birçok kişi bu cihazın Galaxy S22 Note olarak adlandırılmasını bekliyor. Ancak bundan daha önemli bir gelişme yaşandı.

Gelen bazı sızıntılara göre Samsung Şubat 2019 tarihinde tanıtmış olduğu Galaxy S10+ modelinde kullandığı bir özelliği yeni cihazlarında tercih edecek. Hatırlayacağınız üzere bu modelde 12 GB RAM ve 1 TB depolama kombinasyonu yer almıştı.

Samsung Galaxy S22 Ultra sürprizi

Samsung tarafından geliştirilen yeni cihazda devasa bir depolama kombinasyonu kullanılacak gibi görünüyor. Eğer şirket yeni modelinde 1 TB depolama tercih ederse Apple ve Xiaomi gibi rakiplerine büyük bir fark atmış olacak.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Özellikle son dönemlerde yeni piyasaya sunulan cihazlarda 1 TB depolama pek tercih edilmiyor. Böylesine yüksek bir depolama alanı yaratınca bu defa cihaz donma problemi ile karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle akıllı telefon üreticileri böyle bir model tercih etmiyor. Ayrıca bu tür cihazlar fiyat bakımından çok daha yüksek olabiliyor.

Xiaomi Samsung’u devirmek için kolları sıvadı

Samsung tarafından sunulacak bu yeni model 6,8 inç 2K ekrana sahip olacak. 5000 mAh batarya ile birlikte 45 W hızlı şarj özelliği yine bu cihazda yer alacak. Depolama alanı bakımından 1 TB tercih edilirse tüm bu özelliklerle birlikte fiyatının tahmin edilenden yüksek olacağını söyleyebiliriz. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.