Ana SayfaGenelRockstar, 'Grand Theft Auto VI' için kolları sıvadı!

Rockstar, ‘Grand Theft Auto VI’ için kolları sıvadı!

Son zamanlarda farklı kaynaklar tarafından iddia edilen Grand Theft Auto VI haberleri gerçek olacak gibi görünüyor. Rockstar Games, bir tweet ile sızıntının gerçekliğini doğruladı. İşte tüm detaylar.

Rockstar, bir bilgisayar korsanının bir sonraki Grand Theft Auto oyununun “erken geliştirme görüntüleri” de dahil olmak üzere gizli verileri çaldığını belirtti. Firma, GTA Online gibi oyunları etkileyecek derecede ciddi bir hasar olmadığını belirtti ancak yine de sızdırılan veriler şirketi hayal kırıklığına uğrattı diyebiliriz. Rockstar, “yakında” başka bir güncelleme sözü verdi ve GTA VI’nın oluşturulmasının “planlandığı gibi” devam edeceğini söyledi. Oyun yapımcısı daha fazla bilgi paylaşmadı.

Rockstar, 'Grand Theft Auto VI' için kolları sıvadı!

Bilgisayar korsanının orijinal Telegram kanalı da kayboldu. Sızıntı benzeri görülmemiş ve GTA VI’nın çok erken bir yapısının 90 videosunu içeriyordu. Klipler, Temmuz ayında çıkan Vice City’nin yanı sıra Bonnie ve Clyde benzeri bir erkek ve kadın kahraman çiftine işaret eden söylentileri doğruluyor. Ayrıca, geliştirilmiş animasyonlardan bir soygun sistemine kadar bir dizi işlevsel yükseltme gelecek gibi görünüyor.

GTA VI hakkında sızdırılan içerikler çok hasar vermeyecektir zira bitmiş ürün çok daha parlak olacak diyebiliriz. Ancak, GTA Online için herhangi bir kodun, bilgisayar korsanlarının güvenlik açıklarından yararlanmasını kolaylaştırabileceği ve aksi takdirde oyunu diğer oyuncular için kötüleştirebileceği endişesi var. Oyun beklentileri karşılayacak mı göreceğiz.

Amazon kurucusu Jeff Bezos dünyanın en zengin ikinci insanı unvanını kaybetti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting