Ana SayfaGenelReyting rekorları kıran diziden şok karar

Reyting rekorları kıran diziden şok karar

Bir süredir sosyal medyanın da gündeminde olan EDHO’da beklenen karar çıktı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca dizinin sona erdiğini açıkladı. İşte detaylar.

Reyting rekorları kıran diziden şok karar. Geçtiğimiz hafta EDHO dizinin yeni sezonuyla ATV ekranlarına gelmesi bekleniyordu. Fakat bu gerçekleşmedi. EDHO yayınlanmayınca pek çok kişi bu sorunun cevabını sosyal medyada sorgulamaya başladı.

Peki EDHO neden yayınlanmadı? Bu konuda çok net bilgiler olmasa da yapımcı ekip ve kanalın arasındaki anlaşmazlık nedeniyle yeni bölümün yayınlanmadığı ortaya çıktı. Bu durum sonrasında dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca konu ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Reyting rekorları kıran diziden şok karar

“At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim… Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.

Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…”

Redmi Smart Band Pro resmiyet kazanıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU