Ana sayfa Genel Resident Evil 2 özel sürümü duyuruldu! İşte fiyatı

Resident Evil 2 özel sürümü duyuruldu! İşte fiyatı

Capcom, önümüzdeki yıl satışa sunacağı Residend Evil 2 Remake için özel bir sürüm tanıttı. İşte Resident Evil 2 özel sürümü hakkındaki ilk detaylar.

Bilindiği üzere Capcom, uzun bir süredir Resident Evil 2’nin Remake versiyonu üzerinde çalışıyor. Japon oyun devi, yeni bir Resident Evil oyunu yapmak yerine, hali hazırda oyun severlerin gönlünde taht kurmuş olan Resident Evil 2’yi yeniden tasarlamayı tercih etmiş durumda.

Elbette şunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Resident Evil 2 Remake, öyle sadece grafiklerin iyileştirildiği, çözünürlüğün arttırıldığı bir oyun olmayacak. Capcom yeniden yapım oyunda kamera açılarından, silah dinamiklerine varana kadar pek çok şeyi değiştirmiş durumda.

Resident Evil 2 özel sürümü satışta

Geçtiğimiz E3’te etkinliğin en iyi oyunlarından biri olarak seçilen RE2 için özel bir sürümün geleceği de açıklandı. Sınırlı bir bölgede satışa sunulacak olan Resident Evil 2 özel sürümü, Collector’s Edition (koleksiyoncu sürümü) ismiyle satışa sunulacak.

Capcom’dan yapılan açıklamaya göre, Resident Evil 2 özel sürümü şimdilik sadece Kuzey Amerika’da satılacak. Hayli zengin bir kutu içeriğine sahip olan sürümün ilerleyen günlerde diğer pazarlarda da görücüye çıkacağı tahmin ediliyor.

ABD’de 199 dolarlık bir etikete sahip olan bu sürümün kutu içeriğine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Resident Evil 2 Deluxe Edition
Deluxe Edition DLC Voucher
Leon S. Kennedy Figürü
Sanat Kitabı
Raccoon City Police Department Yenileme Planları
Raccoon City Police Department Eşya Kutusu
Dijital Soundtrack

Bu arada dip not olarak belirtelim. Redisent Evil 2 Remake, PC, PS4 ve Xbox One için 25 Ocak’ta raflardaki yerini alacak.

Yeni bir Xbox modeli geliyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler