Ana sayfa Genel Yeni bir Xbox modeli geliyor

Yeni bir Xbox modeli geliyor

Sosyal medyada yayılan çeşitli bilgilere göre yeni bir Xbox modeli daha geliyor. Bu yeni model Xbox One X yükseltilmiş sürüm veya daha ucuz bir Xbox S sürümü olabilir.

Konsol dünyasında oldukça olumlu geri dönüşler alan teknoloji devi Microsoft, yeni bir model Xbox üzerinde çalışıyor. Gelen bilgilere göre firma Gamescom 2018 dahilinde yeni bir model tanıtmaya hazırlanıyor.

Yeni model Xbox nasıl olacak?

Gelen bilgilere göre sıfırdan bir Xbox modeli tasarlanması öngörülen bir durum değil. Gelen bilgiler halihazırda olan ürün üzerinde bir geliştirilme yapılması yönünde oluyor. Bunlardan en önemlisi Project Scarlet kod adını almış olan Xbox One X versiyonu öne çıkıyor.

Gelen bilgiler halihazırda olan Xbox One X modelinin  2TB veya 4TB depolama kapasitesine yükseltirlecek olması olarak ön plana çıkıyor. Sahip olunan bu yüksek kapasite yüzünden harici bir depolama ünitesine gerek kalmayacak.

Gelen diğer bir bilgi ise daha ucuz bir Xbox One S modeli üzerinde çalışılma durumu ön plana çıkıyor. Microsoft bu hamle ile sahip olduğu satış miktarını daha yukarılara çekmeyi düşünmeye başlamış durumda.

Son olarak Microsoft sosyal medya üzerinde yaptığı bu açıklamayı belirli bir süre sonra güncelledi ve sadece bundle paketlerinin ortaya çıkacağını duyurdu. Bunların yanında konsol dünyasında bu haberlerin ne yöne gideceğini merakla beklemeye başladı.

Mario Kart 8 Deluxe için Zelda Botw güncellemesi!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler