Ana SayfaGenelReddit, kullanıcıları için 1 milyon dolarlık fon başlattı

Reddit, kullanıcıları için 1 milyon dolarlık fon başlattı

Reddit, kullanıcıların projelerini ve fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan Topluluk Fonları programına 1 milyon dolar yatırım yapıyor. İşte tüm detaylar.

Program resmi olarak Haziran ayında başvurulara açılacak ve bu noktada Reddit bünyesinde tüm topluluk başvurmaya davet edilecek. Platform, kullanıcıların projelerini, etkinliklerini ve diğer fikirlerini başlatmalarına yardımcı olmak için 1.000 ila 50.000 ABD Doları arasında herhangi bir skalada ödül verecek. Tek koşul, projelerin belirli bir Reddit topluluğuna fayda sağlaması ve dışarıdan bir şirket, ürün veya projeyi tanıtmaması. Bunun dışında, hiç bir sınır yok. Platform, çevrimiçi konferanslar, söyleşiler, açık hava festivalleri, konserler, atölye çalışmaları, dergiler ve kısa filmler dahil olmak üzere çeşitli örnek projeleri destekleyecek.

Reddit, kullanıcıları için 1 milyon dolarlık fon başlattı

Reddit, Topluluk Fonları konseptini ilk olarak geçen Ekim ayında test etti. Test sırasında topluluk reklam panosu yarışması, tarihçiler için dijital bir konferans, finansal zorluklar yaşayan aileler için Noel hediyeleri ve bir çizgi roman yarışması da dahil olmak üzere 13 farklı proje sunuldu.

Şirket, programı açıklayan blog yazısında, “Topluluk Fonları, dünyadaki herkese topluluk, aidiyet ve yetki verme misyonumuzla uyumludur. Toplulukların en iyi fikirlerini desteklemek için fon sağlayarak daha fazlası için imkan sağlıyoruz” ifadelerini kullandı. Şirkete göre projeler “yaratıcılık, fizibilite ve topluluk etkisine” göre seçilecek. İlgilenen başvuru sahipleri, önümüzdeki haftalarda daha fazla başvuru ayrıntısı görecektir.

ABD senatörü: “NASA, Elon Musk ve Jeff Bezos’un ATM’si haline geliyor”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting