Popüler Realme modeli için Android 12 güncellemesi

realme gt

Shenzhen merkezli bir akıllı telefon üreticisi Realme Android 12 kapalı beta sürümüne ulaşıyor. Android 12 barajı açıldı ve çoğu akıllı telefon markası, Google’ın yeni işletim sistemine kendi bakış açısını sunmak için acele ediyor.

Popüler Realme modeli için Android 12 güncellemesi. Android 12‘nin resmi olarak kullanıma sunulmasıyla birlikte şirket, realme UI 3.0 güncellemesi için tarih verdi. Android 12 güncellemesi ekim ayı içinde Realme kullanıcılarına sunulacak. Realme UI 3.0 13 Ekim’den itibaren cihazlara resmi olarak gelecek. Güncellemeyi ilk alacak olan model Realme GT 5G olacak. Ancak Çin’deki Realme GT 5G sahipleri Android 12 kapalı beta sürümüne şimdiden kaydolabiliyorlar.

Realme’nin Android 12 kapalı betasının, Realme UI 3.0 özelliklerinin çoğunu içerdiği ve yalnızca betayı test etmek için kaydolan ilk 700 kayıtlı kullanıcı tarafından erişilebilir olacağı söyleniyor. GT 5G yalnızca Çin birimleri için uygun olacak ve kullanıcıların Realme topluluk forumuna kaydolması gerekecek.

Popüler Realme modeli için Android 12 güncellemesi

Popüler Realme modeli için Android 12 güncellemesi

Beta üretici yazılımı güncellemelerinde her zaman olduğu gibi Realme, kullanıcılara güncellemeye başlamadan önce cihaz verilerini yedeklemelerini öneriyor. Kullanıcıların, güncellemeye başlamadan önce cihazlarında en az 10 GB boş depolama alanına sahip olması gerekiyor. Realme ayrıca çoğu uygulamanın hala Android 12 için optimize edilmediğinden, bu nedenle beta testçilerinin uygulama çökmeleri yaşama ve uyumluluk sorunları yaşama ihtimalinin yüksek olduğunu belirtiyor.

YouTube Music yeni özelliği ile kullanıcıları selamladı: Ücretsiz olacak