PlayStation 5 tekrardan Türkiye’de satışta!

Sony adeta şov yaptı

Uzun bir süredir stok sıkıntısı çeken PlayStation 5 tekrardan ülkemizde satışa çıktı. Çıkmasıyla birlikte stokların tükenmesi de bir oldu.

Bilindiği üzere Sony yeni nesil konsolu PS5’i geçtiğimiz yılın son çeyreğinde satışa sunmuştu. Tüm dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde de satışa çıkan PS5’in stokları kısa sürede tükendi. Şimdiye kadar pek çok farklı e-ticaret kanalında tekrardan satışa çıkmış olsa da PS5’i almak çok kolay olmadı.

Malum, ülkemizde son dönemde en popüler olan işlerden birisi de karaborsacılık. Stok sıkıntısı çekilen ürünler tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden satın alınıyor ve üzerine ekstra meblağlar eklenerek satılıyor.

Hali hazırda Sony PS5’in diskli versiyonu için 7499 TL, dijital versiyonu içinse 5999 TL’lik etiket belirlemiş durumda. Lakin bu fiyatlara PS5 bulmak neredeyse imkansız.

PlayStation 5 tekrardan Türkiye’de satışta!

Geçtiğimiz gün hem diskli, hem de dijital PS5 tekrardan satışa sunuldu. Fakat konsolun satışa çıkmasıyla stokların tükenmesi de bir oldu. Hali hazırda yine stok yok. Lakin ben illa PS5 alacağım diyorsanız +2000 TL ödeyerek konsolun karaborsada satılan sürümlerine ulaşmanız mümkün.

Fakat bizim size tavsiyemiz, asla ve asla bu karaborsacılara fırsat vermemeniz yönünde olacaktır. Çünkü öyle ya da böyle konsollarda yaşadığımız bu stok sıkıntısı son bulacak. İşte o zaman konsolları yüksek fiyatlardan alıp, faiş fiyata satmaya çalışanlar da seve seve fiyatları indirecekler.

Skype güncellemesi bakın hangi özelliklerle geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir