Ana SayfaGenelOverwatch 2 bir kez daha erişime kapatılıyor

Overwatch 2 bir kez daha erişime kapatılıyor

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Overwatch 2, yaşanan sorunlar nedeniyle cuma günü bir kez daha erişime kapatılacak.

Blizzard tarafından 2016 yılında oyun severlere sunulan Overwatch, en popüler online oyunlardan biri olarak büyük başarı yakaladı. Uzun yıllar keyifle oynanan oyun, geçtiğimiz günlerde erişime kapatıldı. Bunun sebebi ise merakla beklenen devam oyunu Overwatch 2’nin çıkışıydı. Daha önce Blizzard’ın açıkladığı gibi Overwatch 2’nin çıkışıyla birlikte Overwatch’a veda edildi ve devam oyunu ilk oyunun yerini aldı. Ancak ikinci oyunun çıkışı hiç de beklendiği gibi olmadı. Çünkü oyun çıkışının ardından pek çok sorunla karşılaştı.

Blizzard, yeni oyununun çıkışının ardından patlak veren problemleri gidermek için perşembe günü oyunu kısa bir süreliğine erişime kapattı. Overwatch sunucuları kapatılarak oyundaki sorunları gidermek çeşitli müdahaleler yapıldı. Ancak görünen o ki perşembe günü yapılan bu müdahale yeterli olmamış. Çünkü oyundaki sorunlar tam anlamıyla ortadan kalkmış değil. Dahası Blizzard, bu sorunları gidermek için oyunu bir kez daha erişime kapatmak zorunda kalacak.

mccree

Blizzard, cuma günü sunucuları bir kez daha erişime kapatacağını açıkladı. Bu kez kesinti yaklaşık bir saat sürecek. Bu süre içinde Blizzard, oyundaki sorunları gidermek için bazı güncellemeler yapacak. Bu da oyunun çıkışından beri yaşanan üçüncü kesinti olacak. Blizzard’ın bu kez sorunu çözüp çözemeyeceğini bekleyip göreceğiz. Ancak kesin olan bir şey var ki o da yaşanan aksaklıkların yeni Overwatch oyununun çıkışına gölge düşürdüğü.

Binance, 570 milyon doları hackerlara kaptırdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting