Organize İşler Sazan Sarmalı zirvedeki yerini kaybetti

Organize İşler Sazan Sarmalı

Vizyondaki 5. hafta sonunu da geride bırakan Organize İşler Sazan Sarmalı, Öldür Beni Sevgilim’in ardından en çok izlenen ikinci film oldu. İşte detaylar.

Geçtiğimiz hafta sonu ülkemizde en çok izlenen filmler netlik kazandı. Box Office Türkiye tarafından paylaşılan bilgilere göre Öldür Beni Sevgilim, açılış haftasında 132. 134 kişiyi sinema salonlarına çekerek en çok izlenen film olmayı başardı.

Vizyona girdiği günden bu yana zirvede yer alan Organize İşler Sazan Sarmalı ise 78.543 kişi ile en çok izlenen ikinci film oldu. Hatırlanacağı üzere Organize İşler Sazan Sarmalı vizyona girdikten kısa bir süre sonra Netflix üzerinden de yayınlanmıştı. Bu durum BKM ile sinema yayıncılarını bir kez daha karşı karşıya getirmişti.

Organize İşler Sazan Sarmalı, Netflix’te yayınlanması ve korsana erken düşmesinin dezavantajı ile 3.384.867 izleyiciye ulaşmış oldu. Tüm olumsuzluklara karşın bu seyirci sayısının hayli başarılı olduğunu söylemek gerekiyor.

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler

Öte yandan Öldür Beni Sevgilim’in zirvede yer aldığı haftada Karlar Kraliçesi 4, 53.966 izleyici ile 3. sırada kendisine yer buldu. Hep Yek 3 Titrettin Beni 52. 323 izleyici ile 4. sırada yer alırken, Bir Aşk İki Hayat ise 50.472 seyirci ile en çok izlenen 5. film oldu.

Genel olarak izlenme rakamlarına baktığımızda geçtiğimiz hafta sonu sinema salonlarının pek fazla dolmadığını söylemek mümkün. Bunda son dönemde sağlam bir filmin vizyona girmemiş olmasının da büyük payı var.

Netflix Türkiye zam yaptı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir