The Last of Us 2 çıkış tarihi sızdı!


PlayStation 4’ün son özel oyunlarından olacak olan The Last of Us 2’nin çıkış tarihi bugün sızdı. Merakla beklenen The Last of Us Part II görünüşe göre; Ekim ayında bizlerle olacak.

Sony, geçtiğimiz yıl merakla beklenen The Last of Us Part II‘yi sergilemişti. PlayStation 4’e özel olarak çıkacak olan The Last of Us Part II’nin 2019 yılı içerisinde çıkması planlanıyordu. Ancak Sony cephesi maalesef ki net bir tarih belirtmemişti.

The Last of Us 2 ne zaman çıkacak?

Peru merkezli LawGamers; The Last of Us Part II’nin çıkış tarihini Ekim 2019 olarak belirledi ve oyunu ön siparişe sundu. Sony’nin E3 2019 etkinliğine katılmayacağını göz önünde bulundurursak, bu tarihin çok geç olacağını söyleyebiliriz. Tahminlerimize göre The Last of Us Part II Ağustos veya en geç Eylül ayında çıkışını gerçekleştirecektir.

The Last of Us 2

2019 sonunda Sony’nin bir etkinlik düzenlemesi ve PlayStation 5’i duyurması bekleniyor. The Last of Us hatırlayacağınız üzere PlayStation 3’ün son özel oyunu olmuş ve muhteşem bir kapanış yapılmıştı. Sony bu nesli de The Last of Us Part II ile kapatacak gibi görünüyor.

PlayStation 4 oyun fiyatları Türkiye’de neden pahalı?

The Last of Us Part II PlayStation 4’ün ardından kesinlikle PlayStation 5 için de çıkacaktır.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin