Ana sayfa Akıllı Telefon DisplayMate'e göre en iyi ekran Galaxy S10'da!

DisplayMate’e göre en iyi ekran Galaxy S10’da!

DisplayMate, Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S10’a rekor bir puan verdi. DisplayMate verdiği puan ile S10’un en iyi ekrana sahip telefon olmasını sağladı.

Mobil cihazların ekranlarını testlere tabi tutarak derecelendiren ve verdiği puanlar genel geçer kabul gören DisplayMate, bugün Samsung’un yeni amiral gemisini masaya yatırdı. Galaxy S10’u mercek altına alan DisplayMate, telefonun ekranına A+ puan vererek bir ilke imza attı.

En iyi ekran Galaxy S10’a ait

Dynamic AMOLED teknolojisi ile Galaxy S9’un ekranında yüzde 17 daha parlak olan S10, HDR10+ teknolojisi ile de dikkat çekiyor. S10’un ekranı doğru renk gamına otomatik olarak geçiş yapan Otomatik Renk Yönetimine sahip olması ile DisplayMate’in beğenisini kazanıyor.

Katlanabilir Galaxy Fold’un kılıfı böyle gözükecek!

550 PPI değerindeki 3040 x 1440 piksel çözünürlüğündeki S10’un ekranı 24-Bit renk aralığını da destekliyor. Samsung’un TV panelleri konusundaki tüm deneyimini S10’a yansıttığını söylesek yanlış olmayacak doğrusu.

Galaxy S10

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler