Organize İşler dizisi başlıyor! Efsane kadro!

Organize İşler Sazan Sarmalı

Usta senarist ve oyuncu Yılmaz Erdoğan, yeni dizisi Organize İşler’in oyuncu kadrosunu netleştiriyor.

Organize İşler dizisi başlıyor! Efsane kadro! Türkiye pazarında da faaliyete başlayan Disney+, ortaya koyduğu projeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Şu anda ülkemizde Netflix, Exxen, BluTV gibi platformlar ile rekabet halinde olan Disney+, kısa süre içerisinde içerik sayısını yükseltmek istiyor. Şirketin bunun için ülkemizde anlaşmış olduğu isimlerden birisi de Yılmaz Erdoğan.

Organize İşler Sazan Sarmalı

Usta oyuncu ve senarist ile iki film ve üç sezonluk Organize İşler dizisi için anlaşma sağlanmıştı. Erdoğan da Organize İşler dizisinin kadrosunu yıldız isimlerle donatma konusunda kararlı gibi görünüyor.

organize işler 2

Organize İşler dizisinin kadrosu efsane olacak!

Yılmaz Erdoğan’ın dizi için görüştüğü en önemli isimler ise Cem Yılmaz ve Kıvanç Tatlıtuğ. Bilindiği üzere Cem Yılmaz ilk Organize İşler filminde rol almış, Kıvanç Tatlıtuğ ise serinin devam filminde karşımıza çıkmıştı. Yılmaz Erdoğan’ın sıradaki hedefi ise bu iki yıldıza yeni dizisinde rol vermek. Ayrıca dizi kadrosu için konuşulan diğer isimler arasında Eda Ece ve Ezgi Mola da yer alıyor. Yapımın çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz netlik kazanmazken, üç sezonluk bir macera olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

organize işler

Organize İşler ilk olarak 2005 yılında beyaz sahneye gelmiş ve başarılı bir gişe yakalamıştı. Sonrasında ise Organize İşler Sazan Sarmalı 2018 yılında izleyiciler ile buluşmuş ve beğeni toplamıştı. Şimdi ise Disney+ sevilen serinin bir dizi olması için önemli adımlar atıyor. Dizide yer alması planlanan isimlere baktığımız zaman bütçenin sağlam olduğunu da anlamış oluyoruz. Ancak bakalım ortaya konulan iş izleyici nezdinde takdir görecek mi? Bunu zaman gösterecek.

Yeni Mac Pro muazzam bir güce sahip olacak!