Organize İşler 3 için hazırlıklar yapılıyor: İşte gelen ilk detaylar

organize işler sazan sarmalı

Organize İşler 3 için gerekli hazırlıklar devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere ilk filmin üzerinden 14 yıl geçtikten sonra ikinci film yapılmıştı. Şimdi ise yenisi geliyor. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Yılmaz Erdoğan tarafından senaryo yazımı devam eden Organize İşler 3 için güzel haberler geliyor. Kendisi hatırlayacağınız üzere 2005 yılında ilk filmi çıkarmıştı. Fazlasıyla beğenilen bu filmin hemen diğer bölümlerinin gelmesi istendi. Yılmaz Erdoğan 2005 yılında çıkan Organize İşler filminde Demet Akbağ ve Tolga Çevik ile başrol paylaşmıştı.

2019 yılında Organize İşler: Sazan Sarmalı isimli ikinci film çıktı. Büyük bir beğeni toplayan bu film ne yazık ki biraz sönük kaldı. Beyazperdede izlenme rekorları kırdı ancak yeteri kadar ilgi duyulmadı. Ayrıca ilk filmi ile yapılan kıyaslamalarda biraz geride kaldığı ifade edildi.

Organize İşler 3 için nefesler tutuldu

Yeni Hyundai KONA

Bu yeni filmin senaryosu yine Yılmaz Erdoğan tarafından yazılıyor. Şimdilik senaryo süreci devam etse bile yine de büyük oranda sona yaklaştıklarını söyleyebiliriz. Senaryonun tamamlanması ile birlikte bu defa film kadrosunda kimlerin yer alacağı seçilecek. Oyuncu seçmeleri için gerekli hazırlıklar 2022 yılında yapılacak.

Organize İşler 3 için

Ortaya çıkan son detaylara göre 2022 yılında filmin çekimlerine başlanacak. Organize İşler: Karun Hazinesi ismini alacak olan bu yeni film büyük bir heyecan yaratabilir. Organize İşler 3 için hazırlıklar devam ederken sinema salonlarında her şeyin normale dönmesi bekleniyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı zirvedeki yerini kaybetti

Yılmaz Erdoğan yine bu filmde başrol oynayacak gibi görünüyor. Ayrıca bazı sürpriz oyuncular bu filmde yer alabilir. Şimdilik bu konuda net açıklamalar yapılmadı. Peki sizce bu filmde hangi oyuncular oynamalı? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir