Oppo Reno7 Lite’ın bütün özellikleri ve fiyatı sızdırıldı

Oppo Reno7 Lite

Çinli teknoloji devi Oppo tarafından geliştirilen yeni orta segment akıllı telefon modeli Oppo Reno7 Lite’ın hem özellikleri hem de fiyatı sızdırıldı.

Oppo Reno7 Lite’ın bütün özellikleri ve fiyatı sızdırıldı! Teknoloji dünyasında günden güne kendine özel bir konum tesis eden ve OnePlus, Vivo, iQOO ve Realme gibi alt markalarıyla neredeyse her segmentten ürün üretebilir duruma gelen Oppo, bugünlerde dikkatini orta segment akıllı telefon modellerine vermiş gibi görünüyor.

Oppo Reno7 Lite

Bir süredir Oppo F21 Pro 4G ve F21 Pro 5G modelleri üzerinde çalışan Çinli teknoloji şirketi aynı zamanda Oppo Reno7 Lite’ı da ihmal etmiyor. Her üç cihazın çıkış tarihine kısa bir süre kalmışken, bugün Reno7 Lite’ın hem özelliklerinin hem de fiyatının sızdırılması bu cihazları merak edenlerin merakını büyük ölçüde giderdi.

Oppo Reno7 Lite

Oppo Reno7 Lite’ın bütün özellikleri ve fiyatı sızdırıldı

İnternette yer alan bilgilere göre Oppo Reno 7 Lite’ta 2400 x 1080 piksel HD+ çözünürlüğe sahip 6,43 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekran bulunacak. Gücünü Snapdragon 695 SoC yonga setinden alması beklenen Oppo reno 7 Lite’da ayrıca 8GB’lık da bir bellek mevcut.

Kutudan Android 11 ile çıkacağı kesinleşen yeni orta segment modelin sadece 128GB’lık tek bir depolama alanı seçeneğiyle satışa sunulacağı konuşulurken, pil boyutu ise 4.500mAh olacak.

Telefonun arka yüzeyinde 64MP + 2MP + 2MP’lik üçlü bir kamera kurgusu yer alırken ön yüzeyde ise 16MP’lik tek bir lens bulunuyor. Son olarak telefonun en çok merak edilen yönü yani fiyatı hakkında bilgi verelim. Sızıntıyı yayan kaynaklara göre bu telefonun Avrupa satış fiyatı 390 dolar civarlarında olacak.

Apple, Fitness+’a ebeveynler için antrenmanlar ekliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir