Apple, Fitness+’a ebeveynler için antrenmanlar ekliyor

Apple, Fitness+'a ebeveynler için antrenmanlar ekliyor

Apple, farklı ihtiyaçlara ve yaşam tarzlarına sahip kişilere yönelik daha fazla içerikle Fitness+ egzersiz video hizmetini genişletmeye devam ediyor. İşte detaylar.

Bugün şirket, “Bebek sahibi olduktan sonra zindeliğe geri dönün” adlı bir seri başlattı. Bu seri yeni ebeveynler için yedi on dakikalık videolar içerecek. Aktiviteler, yeni bir anne olan Fitness+ eğitmeni Betina Gozo tarafından yönetilen çeşitli antrenman programlarından oluşacak. Hazli hazırda Apple bünyesinde var olan antrenmanları da mixleyen bu yeni seri, yeni ebeveynlere odaklanıyor. Servisteki diğer videolar gibi, yeni antrenmanlar da daha büyük bir meydan okuma isteyenler için değişik rehberlikler içeriyor. Yeni program hamilelik sonrası esneme hareketleri sunarken, temel seanslar ayrıca pelvik taban egzersizlerini de içeriyor.

Apple, Fitness+'a ebeveynler için antrenmanlar ekliyor

Tabii ki, yeni ebeveynler dilerlerse tüm programlara erişebilecek ancak bu program özel olarak yeni ebeveynlere yönelik olacak. Apple yeni içerik tanıtım videosunda, izleyicilerin her şeyi kendi hızlarına göre ayarlamaları ve yorucu bir faaliyete girişmeden önce doktorlarından izin almaları gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. Yeni antrenmanlar bugünden itibaren Fitness+’ta mevcut ve ayda 10$’a mal oluyor. Hizmeti kullanmak için bir Apple Watch’a ihtiyacınız olacak. Hizmetin Türkiye’de ne zaman sunulacağı ya da ne kadara mal olacağı gibi detaylar ise henüz mevcut değil. Ancak global pazarlarda da yakında bu program başlayacaktır diyebiliriz.

Amazon Prime Türkiye’ye özel içerik üretmeye başlıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir