Oppo Reno 8T serisi tüm detaylarıyla görüldü

Oppo Reno 8T

Çok yakında resmi olarak tanıtılacak olan Oppo Reno 8T serisi tüm detaylarıyla görüldü. Reno 8T’nin yeni görselleri telefonun tasarımını gözler önüne serdi.

Bildiğiniz gibi son günlerde üst üste gelen sızıntılar Oppo Reno 8T serisinin yolda olduğunu göstermişti. Bu sızıntılar sayesinde bazı detaylarına erişme şansı yakaladığımız Reno 8T serisi, dün tüm detaylarıyla görüldü. Oppo’nun Endonezya şubesi, bu serinin çok yakında resmi olarak tanıtılacağını duyurdu. Endonezya şubesi tarafından açılan resmi internet sayfası, telefonun teknik özellikleri ve tasarımı hakkında pek çok detayı gözler önüne serdi. Bu sayfada yer alan tanıtım görselleri, daha önce sızdırılan tasarım detaylarını doğruluyor.

Oppo Reno 8T 2

“Portre ustası” olarak lanse edilen Oppo Reno 8T serisinde biri 4G diğeri 5G destekli olmak üzere iki farklı model olacak. Oppo’nun sitesinde hangi görselin hangi modele ait olduğu belirtilmiyor. Ancak turuncu ve siyah renklerindeki, düz ekranlı modelin 4G versiyonu olduğu söyleniyor. Bu da kıvrımlı ekrana sahip modelin 5G versiyonu olduğu anlamına geliyor. Her iki versiyon da üçlü arka kamerayla geliyor.

Oppo’nun sitesinde yer alan görsellerden birinde arka kameranın ana lensinin etrafında beyaz bir halka olduğu görülüyor. Bu da bu lensin daha önce Oppo F21 Pro 4G’de de gördüğümüz Orbit Light özelliğine sahip olacağını gösteriyor. Bildiğiniz gibi bu özellik mikroskop lenste çekim yaparken ortamın eşit şekilde ışıklandırılmasını sağlıyor. Öte yandan bu halkanın gelen aramalarda ve bildirimlerde ışıldama özelliği de bulunuyor.

Oppo Reno 8T 3

Oppo Reno 8T serisinin dikkat çeken özelliklerinden biri de SuperVOOC hızlı şarj özelliği olacak. Oppo, yeni telefonunun 100 megapiksel portre kamerasına sahip olacağını söylüyor ancak şimdilik bu kamera hakkında bildiklerimiz bundan ibaret.  Oppo Reno 8T

ChatGPT’ye Google’dan rakip geliyor