Oppo Reno Kamerası 60 Kat Yakınlaştırma Sunacak!

Oppo Reno kamerası

Tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Oppo Reno kamerası, yepyeni bir özellikle geliyor. Oppo Reno 10x kamerası, daha çok Huawei P30 serisi ile kıyaslanır oldu. Her ikisi arasındaki rekabet, artık çok daha ileri bir boyuta taşındı.

Oppo Reno 10x Zoom tanıtıldığında; 5x optik, 10x hibrit ve 20x dijital yakınlaştırma gibi özellikler sunulmuştu. Premium seviyedeki model olan Oppo Reno kamerası, artık çok daha büyük bir yakınlaştırma sunmayı amaçlıyor.

Oppo Reno kamerası yenilenecek

Her ne kadar fiyat olarak çok eleştirilse bile özellikler bakımından Oppo, çok sıkı bir rekabet içerisinde. Yine aynı bölgeden gelen Huawei firması da daha çok kamerasıyla ön plana çıkıyordu. Huawei, kamera bakımından diğer bir güçlü şirket olan Oppo nedeniyle eskisi gibi at koşturamayacak.

Oppo Reno kamerası güncelleme

Oppo Reno için yapılan güncelleme bu modeli, 10x Zoom’a 60x dijital yakınlaştırma özelliği ile buluşturuyor. Huawei P30 serisi cep telefonları, ay yüzeyine bile yakınlaştırma sağlayabiliyordu. Oppo Reno 10x modelinin alacağı bu yeni güncelleme ile, P30 serisi bile aşılmış olacak.

Sizler için seçtiğimiz aşağıdaki videoda da, modelin 60x yakınlaştırma ile neler yapabileceği gösteriliyor. Oppo’nun 60 kat yakınlaştırma teknolojisi ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Yeni Oppo Reno TENAA’da ortaya çıktı