OpenAI tarafından sunulan yeni GPT-4 üstün becerilere sahip

OpenAI tarafından sunulan yeni GPT-4 yeni becerilere sahip

OpenAI hayatımıza ChatGPT kavramını soktu ve şimdi teknoloji günden güne gelişiyor. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

OpenAI, GPT-4’ün en son yinelemesini yayınladı. Şirketin son derece popüler olan ChatGPT konuşma botuna güç veren mevcut nesil GPT-3.5 yalnızca metin okuyup metinle yanıt verebilirken, yeni ve geliştirilmiş GPT-4 artık metin üretebiliyor. OpenAI ekibi Salı günü “Birçok gerçek dünya senaryosunda insanlardan daha az yetenekli olsa da, çeşitli profesyonel ve akademik ölçütlerde insan düzeyinde performans sergiliyor” diye yazdı.

OpenAI tarafından sunulan yeni GPT-4 yeni becerilere sahip

Yeni Hyundai KONA

GPT’nin yeteneklerini geliştirmek için Microsoft ile ortaklık kuran OpenAI’nin, son ChatGPT sürümünü ayarlamak ve iyileştirmek için altı ay harcadığı bildirildi. Ödevler ya da akademik makaleler için kullanılmasından endişe edilen chatbox şimdi bu yolda oldukça önemli güncellemeler alıyor desek yanlış olmaz. Şirket, GPT-4’ün hem ChatGPT hem de API için kullanıma sunulacağını söylüyor. Erişim elde etmek için ChatGPT Plus abonesi gerekiyor. Yeni model için API erişimi, bir bekleme listesi aracılığıyla gerçekleştiriliyor. OpenAI ekibi, “GPT-4, GPT-3.5’ten daha güvenilir, yaratıcı ve çok daha incelikli talimatları işleyebilir” diye ekledi.

Temel olarak artık pazarlama ve satış raporlarını tüm grafikleri ve rakamları ile tarayabilirsiniz; ders kitapları ve mağaza kılavuzları – ekran görüntüleri bile kullanılabilir. Günlük hayata daha fazla entegre olan bu uygulama sayesinde öğrencilerin ödevlerini yapması gibi konular tekrar gündeme gelecektir.

Sony sonunda PS5’in DualSense oyun kolları için güncelleme getirecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir