Onlyfans hesabı açan liseli okulu bıraktı! Artık okumaya ihtiyacım yok!

onlyfans

Son dönemde hayli popüler olan bir sosyal medya uygulaması var. Onlyfans. Öyle ki kadınlar Onlyfans üzerinden milyonlarca dolar kazanabiliyorlar. Bu yüzden de okulu bırakıp Onlyfans’ta hesap açan binlerce kadın bulunuyor.

Onlyfans hesabı açan liseli okulu bıraktı! Artık okumaya ihtiyacım yok! OnlyFans hesabı açarak zengin olmayı başaran kişilerin hikayelerini duymuşsunuzdur. İşte bunlardan bir tanesi de Kaya Corbridge isimli kadının hikayesi.

OnlyFans, Rusya'da hizmetini geçici olarak durdurdu

2022 yılında lise eğitimini yarıda bırakarak bir OnlyFans hesabı açan Kaya, arada geçen 1 yılın ardından milyoner oldu. Şu anda 20 yaşında olan genç kadın, şimdiye kadar 2.1 milyon Euro kazandığını iddia ediyor. Ayrıca Kaya en çok kazandığı ay 320.000 Euro kazandığını en az kazandığı ay ise 36.000 Euro kazandığını ifade ediyor.

onlyfans

Onlyfans hesabı açan liseli okulu bıraktı! Artık okumaya ihtiyacım yok!

OnlyFans hesabı açarak gündem olmayı başaran isimlere bir yenisi daha eklendi. Kaya Corbridge isimli bu kadın, 1 yıl önce lise eğitimini yarıda bırakarak bambaşka bir sektöre yöneldi. OnlyFans hesabı açarak şansını deneyen kadın 1 yılın sonunda zengin olmayı başardı.

Tabii OnlyFans hesabı açarak cinsel içerikli paylaşımlar yapıyorsanız gelecek olan ilginç isteklere de hazırlıklı olmalısınız. Kaya Corbridge’e de bu konuda oldukça enteresan istekler gelmiş. Yemek fetişi olanlar üzerine fasulye dökmesini isterken dev fetişi olanlar kendisini dev gibi gösterip lego insanları ezerken fotoğraf çekilmesini istiyormuş. Bu tarz istekleri yadırgamadığını da aktaran kadın, “Artık bu istekler garip gelmiyor. Artık hiçbir şey beni şaşırtmıyor.” ifadelerini kullanıyor.

Onlyfans yıldızı

Hali hazırda abone sayısı 100.000 olan Kaya, aynı zamanda TikTok da kullanıyor. Ayrıca sevgilisiyle yeni bir OnlyFans hesabı açmayı planlayan Kaya burada ise daha çok seks hakkında sohbet edeceklerini ve merak edilenleri yanıtlayacaklarını söylüyor. Kazandığı para ile hayallerini gerçekleştirme imkanı bulan genç yıldızın hedefi ilerleyen zamanlarda bu kazancını daha da arttırmak. Onlyfans hesabı açan liseli okulu bıraktı! Artık okumaya ihtiyacım yok!

2023 yılının mobil görüntüleme trendleri