OnePlus Pad hediyeleri ile geliyor!

oneplus pad 2

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri olan OnePlus, akıllı telefonlardan sonra şimdi de yeni tablet modelinin satışıyla ilgilenmek istiyor.

OnePlus Pad hediyeleri ile geliyor! Çinli şirket OnePlus’ın tablet cihazı geçtiğimiz ay tanıtılmıştı ve bu cihaz aslında Nisan ayında piyasaya sürülecek. Şirket, tableti piyasaya sürmeden önce ön sipariş verenlere hoş bir sürpriz yapacak. OnePlus, bugün Pad tablet için ön siparişlerin 10 Nisan’da başlayacağını doğruladı.

OnePlus Pad 2

OnePlus Pad, 2000 x 2800 piksel çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip oldukça alışılmadık bir 11.61 inç LCD ekran ile geliyor. Tablet, yalnızca 8 GB RAM ve 128 GB dahili bellek ile eşleştirilmiş MediaTek Dimensity 9000 tarafından desteklenmektedir.

Tablet için önemli olmasa da, OnePlus Pad, 13 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön kamera ile geliyor. Daha da önemlisi, tablet, 67W hızlı şarj desteği ile büyük bir 9.500 mAh bataryadan güç alıyor. Bu özel tableti sahibi olmanın bir diğer avantajı da, Android 13 ile birlikte geliyor olması.

oneplus pad 1

OnePlus Pad hediyeleri ile geliyor!

Tableti ön sipariş verenler, tableti almanın yanı sıra seveceğiniz harika bir hediye de alacaklarını öğrenmiş oldular. Şirket, gizemli hediye için tahmin yürütecek olursak, takılabilir bir klavye, bir kılıf ya da kulaklık olabileceğini ima etti.

OnePlus Pad‘i 10 Nisan’da ön sipariş vermek için önce bir kaparo ödemeniz gerekiyor ve tablet gönderildiğinde kalan ödeme yapılıyor. Ne yazık ki, OnePlus henüz OnePlus Pad’in ne zaman piyasaya sürüleceğini açıklamadı, ancak tablet ön siparişe açıldıktan kısa bir süre sonra bir tarih duyurulacağı düşünülebilir.

OnePlus tablet modeli

Son olarak, ön siparişler açıldığında haber almak için kayıt olanlar, tablet ya da OnePlus Buds Z2 kulaklıklarından birini kazanma şansına sahip olacaklar. Ücretsiz ürünler, ön sipariş hediyeleri olarak sunulduğunda iyi bir teşvik olsa da, onları bir sürpriz olarak tutmak cazibelerini azaltabilir. OnePlus Pad hediyeleri ile geliyor!

Diablo’nun eski geliştiricileri yeni stüdyo ve yeni oyunla geri dönüyor!