OnePlus Ace 2V resmen tanıtıldı

OnePlus Ace 2V

OnePlus, yeni akıllı telefonu OnePlus Ace 2V’yi resmen tanıttı. OnePlus’ın yeni telefonu, Dimensity 9000 yonga setinden güç alıyor.

Son dönemde üst üste gelen sızıntılarla gündemimize taşınan OnePlus Ace 2V, nihayet resmi olarak tanıtıldı. Çinli telefon üreticisi OnePlus, merakla beklenen yeni akıllı telefonunu Çin’de düzenlediği bir etkinlikte tanıttı.

OnePlus Ace 2V, daha önce de açıklandığı üzere Dimensity 9000 yonga setinden güç alıyor. Telefon, 6.74 inçlik 10 bit AMOLED bir ekrana sahip. 2.5D kıvrımlı bu ekranın çözünürlüğü 2772 x 1240 piksel; yenileme hızı ise 120 Hz. OnePlus, Ace 2V’nin şık tasarımı sayesinde benzerlerinden çok daha rahat bir şekilde elde tutulabileceğini ve kullanılabileceğini söylüyor. Elbette bu iddianın doğru olup olmadığını görmek için bağımsız kaynakların değerlendirmelerini beklememiz gerekiyor.

Yeni Hyundai KONA

oneplus ace 2v 3

Ace 2V’den paylaşılan görseller, telefonun ekranının çevresinde plastik bir çerçeve olmayacağını gösteriyor. Bu da hem telefona daha şık bir görünüm veriyor hem de telefonun daha hafif olmasını sağlıyor. Ekranın üzerindeki selfie kamerası 16 megapiksel.

Telefonun arka panelinde ise üçlü bir kamera sistemi yer alıyor. Bu üçlü kameranın ana lensi 64 megapiksel. Ona 8 megapiksellik geniş açılı lens ile 2 megapiksellik makro kamera eşlik ediyor. Telefonun 5000 mAh’lık bir bataryadan güç alıyor. Bu bataryanın şarj hızı ise 80 W.

Ace 2V ile aynı fiyat aralığında olan pek çok akıllı telefon LPDDR5 RAM kullanıyor olsa da Ace 2V, daha hızlı olan LPDDR5X RAM teknolojisini kullanıyor. Telefonun RAM kapasitesi tercihe göre 12 ya da 16 GB olabiliyor. Dahili depolama alanı konusunda da kullanıcılara iki seçenek sunuluyor: 256 ya da 512 GB.

Telefonun 12/256 GB’lık versiyonu yaklaşık 310 dolara satışa sunuluyor. 16/512 GB’lık en üst versiyonun fiyatı ise 405 dolar.

Google I/O 2023’ün tarihi açıklandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir