Nothing Phone yonga seti kesinleşti

Nothing Phone 1

Akıllı telefon dünyasının yeni oyuncularından biri olan Nothing Phone (1)’in tanıtılmasına kısa bir süre kala özellikleri de netleşmeye başladı.

Nothing Phone yonga seti kesinleşti. Akıllıtelefon dünyası rekabetin had safhada olduğu bir mecra. Bugüne kadar pek çok önemli markanın kendine pazar payı kapmak istediği ancak pek de başarılı olamadığı bu sektöre, yeni bir marka ve modelle giriş yapmak gerçek manada cesaret isteyen bir iş.

Nothing Phone 1

İşte tam olarak bu nedenle OnePlus’ın eski kurucu ortağı Carl Pei’nin “Nothing” şirketiyle bu sektörde neler yapabileceği büyük merak konusu. Akıllı telefon pazarına ilk olarak Nothing Phone (1) modeliyle giriş yapacağını duyuran şirketin, ilk akıllı telefon modelini tanıtmasına artık sayılı günler kaldı. Öte yandan tanıtıma bu kadar az bir sürenin kalması, telefonun özelliklerinin de belli olması manasına geliyor.

Nothing Phone

Nothing Phone yonga seti kesinleşti

Dün bizzat Carl Pei tarafından yapılan açıklamaya göre, Nothing Phone (1) gücünü Snapdragon 778G+’dan alacak. Bugüne kadar sızdırılan bilgilerde önce Snapdragon 7 Gen 1 ile sonra da Snapdragon 778G ile geleceği iddia edilen yeni modelin neden Snapdragon 778G+ yonga setini tercih ettiğini açıklayan Pei, bunun sebebi olarak söz konusu yonga setini hem en dengeli hem de maliyet açısından en doğru model olarak görmelerini gösterdi.

nothing

Kısa bir süre içerisinde tanıtılması beklenen Nothing Phone (1) modelinde ayrıca 8GB RAM ve 4.500mAh’lık bataryanın olacağı konuşulurken, telefonun en önemli özelliğinin ise şeffaf arka kasasının olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Lenovo Legion “Halo” performans testinde görüldü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir