Nothing yeni kablosuz kulaklık modelini bu ay tanıtacak

Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık

Davetiye sistemiyle sattığı Nothing Phone (1) ile başarı yakalayan Nothing, yeni kablosuz kulaklık modelini bu ay tanıtacak.

OnePlus’ın kurucusu olan Carl Pei’nin yeni şirketi Nothing, merakla beklenen ilk akıllı telefonunu temmuz ayında piyasaya sürdü. Ancak şirket ilk telefonunu doğrudan satışa çıkarmak yerine ilginç bir strateji uygulayarak telefonu davetiye sistemi ile satışa çıkardı. İnsanların telefonu satın alabilmek için davetiye sırasına girmesi gerekiyordu. Şirket, bu strateji sayesinde telefonun daha çok ilgi göreceğini umuyordu. Nitekim öyle de oldu. Nothing Phone (1), satış rakamlarıyla şirketin yüzünü güldürdü.

İlk akıllı telefonunun yakaladığı başarıyla birlikte iyi bir momentum yakalayan şirket, zaman kaybetmeden ürünlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Hatırlayacağınız gibi Nothing, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak çok yakında yeni bir ürün piyasaya süreceklerini duyurmuş, kısa süre sonra da bu ürünün Nothing Ear (Stick) adını taşıyan bir kablosuz kulaklık olacağını açıklamıştı. Yeni ürünü hakkında merak edilen soruları parça parça cevaplayan Nothing, bu kez de yeni kablosuz kulaklığının çıkış tarihini açıkladı.

ear stick

Nothing Ear (stick) adını taşıyan yeni kablosuz kulaklık, 27 Ekim’de düzenlenecek etkinlikte resmi olarak tanıtılacak. Nothing’in “bugüne kadar çıkardıkları en gelişmiş ses cihazı” olarak tanıttığı Ear (stick) hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Ancak şu ana kadar yayınlanan tanıtım görselleri, kulaklığın şık tasarımıyla dikkat çekeceğini gösteriyor.

Ear Stick, oldukça ilginç, silindir bir tasarıma sahip. Kulaklık bu tasarımıyla daha çok bir kozmetik ürününü andırıyor. Zaten şirket de bu yeni ürününü bir defile sırasında görücüye çıkaracak. Paylaşılan fotoğraflar sayesinde silindir şeklindeki şarj kabını görme şansı yakaladığımız Ear Stick’in kendisi henüz resmi fotoğraflarda karşımıza çıkmamış olsa da, geçtiğimiz günlerde tasarım görselleri sızdırılmıştı. Bu görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni bir The Witcher oyun üçlemesi geliyor