Mustafa Sarıgül TikTok fenomeni olma yolunda ilerliyor!

TikTok hakkında şok iddia! Bazı hesaplar torpilli

Yola Cumhurbaşkanı olmak için çıkan TDP lideri Mustafa Sarıgül, çektiği TikTok videolarıyla bambaşka bir yola saptı. Sarıgül şu anda bir çok TikTok fenomeninden daha fazla izleniyor. İşte konunun detayları.

Mustafa Sarıgül TikTok fenomeni olma yolunda ilerliyor! Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, TikTok videoları ile gündemden düşmüyor. Bir fenomen olma yolunda hızlı bir şekilde ilerleyen Sarıgül, sosyal medyada ciddi oranlarda etkileşim almayı başarıyor. Bu etkileşim oya dönüşür mü bilinmez ancak bir gerçek var ki Sarıgül popülerliğini arttırmayı başardı.

TikTok kullanıcıları artık filmleri ve TV şovlarını etiketleyebilecek

Mustafa Sarıgül TikTok fenomeni olma yolunda ilerliyor!

Sarıgül şimdi de yeni bir TikTok videosu yayınladı. Sıradaki videoda Başkan Mustafa Sarıgül bu sefer teknoloji fiyatlarına isyan ediyor. Bu isyanın gerekçesi ise partinin teknoloji fiyatlarını yüksek buluyor olması. Sarıgül’e göre bu fiyatların yarı yarıya düşmesi gerekiyor. Ayrıca Mustafa Sarıgül masaya sürekli vurarak gündem olmasını sağlayan hareketlerine bu videoda da devam ediyor.

TikTok moderatörü, şirkete dava açtı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün TikTok’taki takipçi sayısı hali hazırda 1 milyona koşuyor. Ayrıca bahsi geçen videonun 1.2 milyon kişi tarafından izlendiğinin de altını çizmekte fayda var. Çünkü bu durum çoğu kişinin Sarıgül’ü takip etmese bile izlediği anlamına geliyor.

TikTok yeni bir özellik üzerinde çalışıyor

Dolayısıyla da Başkanın takipçi sayısını yakın zamanda 1 milyona çıkarması hiç de uzak bir ihtimal değil. Peki ama siz bu videolar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ucuz Tesla satışı yapılacak mı? Gözler Elon Musk’ta


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir