Yeni yayınlanan TikTok videosu başkasının adına utandırdı! İşte o görüntüler

yeni yayınlanan TikTok videosu

ABD’li bir fenomen tarafından yeni yayınlanan TikTok videosu başkasının adına utandırdı. Bugüne kadar birçok TikTok videosu büyük tepki toplamıştı.

Gün geçmiyor ki yeni yayınlanan TikTok videosu nedeniyle başkasının adına utanmayalım. Bundan kısa bir süre önce ABD’li sağlık çalışanları tarafından cenaze dansı videosu yayınlanmıştı. Henüz bunun üzerinden çok zaman geçmeden yeni fenomen videoları ortaya çıktı. ABD’li Josh Popkin 3 milyon civarında takipçisi olan bir TikTok fenomeni. Onun metroda çektiği bir video büyük tepki topladı.

TikTok fenomeni insanlık adına utandırdı

New York metrosunda bir TikTok fenomeni tarafından yapılan şaka bütün tepkilerin ona yönelmesine neden oldu. Metroya giden fenomen çevredekilere mısır gevreği isteyip istemediklerini sordu. Hemen ardından elindeki plastik kabın içinde bulunan Mısır gevreğini yere döktü.

https://twitter.com/saltyarab/status/1260293020479619075?s=19

Bu durum karşısında neye uğradığını şaşıran yolcular İlk başlarda pek tepki veremedi. Hemen ardından teker teker o bölgeyi terk etmeye başladılar. Görüntülerde mısır gevreğinin çok fazla olduğu ve bir vagonun neredeyse yarısını kirlettiği görülüyor. İşin daha kötü taraflarından birisi de metro zeminini orada çalışan işçilerin temizlemek zorunda kalması. TikTok fenomeni işçilerin bunu yapmak zorunda kalacaklarını zaten en başta belirtmişti.

Logitech M590 Multi-Device Silent mouse incelemesi

Birçok TikTok kullanıcısı, fenomeni platforma şikayet etti. Hesabının kapatılmasını isteyen kişiler onun bu yaptığını bencilce buldu. şimdiye kadar New York içerisinde yaklaşık olarak 22.000 civarı kişi virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Bu tür faaliyetler ve şakalar hastalığın yayılmasını daha da hızlandırıyor. Sizce bu TikTok fenomeni tarafından yapılan şaka hangi tabirle değerlendirilebilir? Videoyu izledikten sonra yorumlarınızı bizlere aktarabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir